ALLIGATOR CF GAMES 2022
тимчасово призупинено

Вт, Чт 18:20
Сб 14:00
Що таке Body Fit?

 
Body Fit - це багатофункціональне тренування для жінок, який включає в себе цілу низку різноманітних вправ для комплексного тренування всіх частин тіла.
 
Ми розуміємо, як часом складно зайнятися своїм тілом! А вже тим більше самостійно скласти дійсно дієву систему тренувань. ☝Унікальність представленої програми в тому, що за 3 години на тиждень Ви отримаєте повноцінне фізичне навантаження на всі основні групи м'язів.

Особливості тренування

Кожен тренувальний тиждень різноманітний і має декілька основних програм, які по черзі комбінуються:

  1.  Інтенсивні тренування за методикою табата та HIIT тренування (High-Intensity Interval Training - високо-інтенсивні інтервальні тренування) - ці два види тренувань являють собою інтервальні кардіо тренування ,які складаються з мінливих періодів виконання інтенсивних рухів та вправ та коротких зупинок між цими вправами та підходами. Ці тренування спрямовані на інтенсивне спалювання жирів ,покращення роботи серцево-судинної та дихальної ситстеми , пришвидшення метаболізму ,покращення витривалості.
  2.  Аеробная програма - Під час аеробного роботи частішає пульс, дихання, вуглеводи і жири згоряють (окислюються) і забезпечують енергією працюючі м'язи. Аеробна робота надає хорошу дію на здоров'я і загальну фізичну форму. Видимі поліпшення дуже важливі, але ще більш важливі позитивні зрушення відбуваються всередині нас. Поліпшується робота серцево-судинної системи, прискорюється метаболізм, все це допомагає нам зробити ще один крок в сторону відмінної фізичної форми.
  3.  Fitball & step aerobics - виконання вправ різного силового навантаження з використанням фітболів та степлатформ. Дані види тренувань спрямовані на корекцію фігури, роботу над окремими частинами тіла, зміцнення м`язів ,приведення тіла в тонус , розвиток координації.
  4.  Пілатес - Унікальна система вправ направлена на зміцнення глибоких м'язів і організму, покращення постави, підвищення мобільності хребта. Система Pilates сприяє покращенню контролю над своїм тілом, розвитку координації балансу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Головні «об'єкти» методу PILATES – глибоко лежачі м'язи-стабілізатори, що дозволяють легко утримувати тіло в будь-якому положенні і уміло контролювати їх основні функції. Вправи, виконуються при постійному контролі положення свого тіла в просторі. Ви зможете поліпшити гнучкість, рухливість в суглобах, м'язовий баланс і підвищити тонус організму в цілому.
  5.  Стретчинг - окрема увага на тренуваннях приділяється стретчингу - виконання вправ на розтягування. Спрямоване на покращення гнучкості,покращення кровообігу, зняття напруження у м*язах та зняття психічного навантаження.
  6.  Body strong (силове навантаження) - програма силової аеробіки, з використанням спеціального тренувального обладнання та інвентарю, а також з виконанням вправ на подолання власної ваги. Body strong заняття будуються за принципом комплексного розвитку тіла: всіх м'язів і м'язів - без винятку.

Грамотне поєднання тренувань в програмі Body Fit  - Це спосіб розвинути у Вас гнучкість, баланс, силу. витривалість, спритність і знизити зайву вагу. А поєднання навантажень середньої і високої інтенсивності підходить для будь-якого рівня підготовленості!

Body Fit в фітнес-центрі "Алігатор" (Тернопіль)

1. тренування проходить в просторому груповому зал
2. графік тренування: вівторок \ четвер о 18:20, субота 14:00
3. абонемент на групові програми універсальний і дозволяє відвідувати на вибір будь-які фітнес програми у залі
4. вартість абонементу без басейну: 500 грн/ 8 тренувань | 620 грн / 12 тренувань
5. вартість абонементу з басейном: 700 грн/ 8 тренувань | 820 грн / 12 тренувань
6. загальна тривалість одного заняття згідно абонементу - 2 години , з них:
        60 хвилин - тренування з тренером
        60 хвилин - час для переодягання, відпочинку в лоббі фітнес бару
 
 
 

alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua