ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
АКВАТЕРИТОРІЇ В КОМПЛЕКСІ «АЛІГАТОР»

1. Загальні положення та правила

1.1. Готельно-розважально-оздоровчий комплекс «Алігатор» (далі комплекс «Алігатор») - це багатофункціональний заклад, розташований за адресою: Україна, м Тернопіль, вул. Гайова 29, призначений для надання послуг басейнів з водними атракціонами, послуг фітнес-центру, SPA-зони, проживання у готелі та харчування у ресторані та барах.

1.2. Акватериторія комплексу «Алігатор» включає в себе:

1.2.1. Хол – гардероб, ресепшн, каси, турнікети, інформація про послуги, що надаються, лоббі-бар з територією зі столиками та стільцями (сезонний літній майданчик), вхід у індивідуальну сауну;

1.2.2. Аквапарк включає в себе:

- Аквамагазин – місце продажу різноманітних товарів для плавання та аксесуарів;
- Зона роздягалень - кабінки для переодягання, шафки для зберігання речей, зона туалетів та душових, зона користування фенами;
- Аквабар – територія зі столами, стільчиками, барна стійка, дитячий куточок;
- Аквазона - басейни, водні атракціони, зона навколо водних атракціонів, джакузі, гідромасажі, сходові;
- Медичний пункт – для надання мед.допомоги.

1.2.3. SPA- зона – відокремлена територія (з окремою тарифікацією від вхідних квитків в аквапарк) з рецепцією, контрастним басейном, Хаммамом, ІЧ - сауною, масажними кабінетами, кімнатою чіл-аут, душовими, вбиральнею.

1.3. Акватериторія є зоною екстремального відпочинку з підвищеною небезпекою. Використання водних атракціонів пов'язане з ризиком отримання травм і шкоди здоров'ю.

1.4. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на акватериторії. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед укладенням публічного договору надання послуг (оплатою відвідування Акватериторії) Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами.

1.5. Отримання контрольно-касового чека та електронного браслета, а також прохід на акватериторію через турнікет є підтвердженням того, що:

- Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
- Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
- Супроводжуюча особа ознайомила і роз'яснила підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі. При відвідуванні аквапарку організованою групою неповнолітніх осіб відповідальність за роз'яснення і дотримання цих Правил усіма членами групи несе Керівник групи.

1.6. Відповідальність за наслідки, що виникли на акватериторії внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на акватериторії, несе сам Відвідувач і / або Керівник групи, а також Супроводжуюча особа.

1.7. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання його зображення, імені і т.д. в рекламних матеріалах, в т.ч. відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».

1.8. Адміністрація залишає за собою право не допускати на акватериторію та призупиняти перебування Відвідувачів, які не відповідають та недотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на акватериторії без оплати вхідного квитка, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Відвідувача, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.

1.9. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу Аквапарку і / або з інших причин.

1.10. Забороняється заходити в будь-які службові приміщення в комплексі «Алігатор», торкатися і самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;

1.11. Забороняється турбувати працівників комплексу «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу;

1.12. На території акватериторії забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку комерційного спрямування без письмового узгодження з адміністрацією комплексу «Алігатор»;

1.13. У разі втрати або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і / або чинним законодавством України.

1.14. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих речей і ювелірних прикрас, залишених в гардеробі і індивідуальних шафках, а також речей, залишених без нагляду на території Аквапарку. У разі крадіжки або псування майна Відвідувача він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал Аквапарку.

2. Порядок відвідування та оплати послуг аквапарку

2.1. Перебування на акватериторії (в зоні після проходу турнікету) платне. Право на відвідування зони аквапарку «Алігатор» (див. п.1.2.2. що входить в зону аквапарку) надається після придбання (повної оплати) в касі вхідного квитка згідно тарифів аквапарку.

- Кожен Відвідувач має право придбати тільки той квиток, який відповідає його віку та іншим умовам зазначених на тарифах аквапарку. Адміністрація залишає за собою право перед оплатою квитка вимагати пред'явити: документ, що підтверджує вік дитини; посвідчення для пільгової категорії (пенсіонери, студенти, інваліди, учасники бойових дій).
- Відвідувач сплачує за прогнозований час перебування в аквапарку. Час перебування нараховується від моменту отримання браслету та проходу через турнікет до моменту здачі браслету на касі і зворотного проходу через турнікет.
- Додатково до кожного купленого часового тарифу в аквапарк, відвідувачу надається 20 хвилин для переодягання. Весь сумарний час фіксується на браслеті.
- Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території Аквапарку. Адміністрація не несе відповідальності за перебування Відвідувача в Аквапарку, понад бажаного їм періоду часу. При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться. При перевищенні ліміту оплаченого часу, Відвідувач зобов’язаний додатково оплатити за кожну над лімітну хвилину згідно тарифів аквапарку.
- Придбавши квиток на цілий день відвідувач має право одного входу та виходу через касу.

2.2. Після оплати квитка Відвідувач отримує на касі електронний браслет, який є пропуском через турнікет, ключем від персональної шафки, а також платіжним засобом за додаткові послуги та товари (див.п.2.5.). на акватериторії. Вся інформація про спожиті на акватериторії товари і послуги накопичується в електронному вигляді на браслеті.

2.3. Електронний браслет являється власністю Виконавця, має матеріальну цінність і при виході з території Комплексу через турнікет має бути повернутий на Рецепції та/або касу Комплексу. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого електронного браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу Комплексу.

2.4. У випадку втрати або пошкодження електронного браслету Відвідувач зобов’язаний відшкодувати Виконавцю вартість браслету (ціна вказана в додатку до цих Правил). Під пошкодженням браслета розуміється будь-яка дія або бездіяльність Відвідувача, в результаті якої браслет втратив свої експлуатаційні властивості і не може бути використаний в подальшому за призначенням. Розрив ремінця браслета, вважається пошкодженням браслета. Зауваження Відвідувачів, щодо справності та цілісності браслета, приймаються лише у момент видачі його на Рецепції/Касі. У випадку, коли Відвідувач здійснив вхід у Комплекс, він підтверджує,що отримав на Рецепції справний та неушкоджений браслет. Забороняється виносити електронний браслет за межі Комплексу. Усі електронні браслети Комплексу є загальнодоступними, не персоналізуються та видаються у порядку на розсуд ресепшионіста.

2.5. Кожен Відвідувач, окремо від вхідного квитка в аквапарк, згідно встановлених тарифів, оплачує користування послугами «SPA-зони» (Хаммам, ІЧ-сауна, масажі), фітнес-центру та товарів в Аквабарі (далі – додаткові послуги та товари). Гроші для придбання додаткових послуг та товарів, наперед вносяться на електронний браслет у касах Аквапарку, як депозит. Розрахунок за кожну конкретну послугу відбувається через електронний браслет на певній точці. Не використані кошти з браслету повертаються Відвідувачу, на касі, після зворотного виходу через турнікет аквапарку.

2.6. Відвідувач має право перебувати на акватериторії тільки у встановлені години роботи відповідно до оплаченого на касах аквапарку тарифу. Графік роботи Аквапарку розташований на сайті alligator.te.ua та на інформаційних стійках. Переодягання, прийняття душу та сушка волосся входить в загальний час перебування в Аквапарку (додаткові 20 хв, див. п.2.1). До закінчення часу роботи Аквапарку, Відвідувач зобов'язаний покинути акватериторію (за 30 хвилин до граничного часу перебування в Аквапарку), попрямувати в роздягальню, після чого виконати вимоги п. 2.7 цих Правил та залишити будівлю комплексу «Алігатор».

2.7. Закінченням відвідування та надання послуг аквапарку вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку з обов’язковою здачею браслету в касі і оплатою понад лімітних хвилин / штрафів, якщо такі були зафіксовані.

3. Порядок відвідування басейнів, водних атракціонів та правила поводження на акватериторії.

3.1.Загальні положення:

- Забороняється здійснювати прийом їжі і напоїв за межами бару, кафе (та їжа сторооніх організацій);
- Забороняється справляти природні потреби поза межами туалетів;
- Забороняється продаж квитків поза касами Аквапарку;
- Забороняється використовувати акватериторію у цілях особистої гігієни, зокрема: голитися (в будь-яких зонах тіла), стригтися, робити епіляцію, маски, пілінги, скраби, обгортання, прати та чистити особисті речі і т.д.;
- Відвідувачам атракціонів і басейнів не рекомендується носити окуляри (окрім окулярів для плавання), ювелірні вироби і декоративні прикраси, задля безпеки.

3.2. Забороняється перебувати на акватериторії і користуватися атракціонами, басейнами і лазнями / саунами Відвідувачам:

-з ознаками алкогольного, наркотичного, токсичного сп'яніння та у психічно неврівноваженому стані;
- з тваринами;
- з дитячими колясками, колясками для осіб з обмеженими можливостями, велосипедами (повинні залишитися поза акватериторієюєю);
- неповнолітнім (до 18 років) без супроводу і належного контролю повнолітніх супроводжуючих осіб. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними;
- у верхньому одязі, в брудному одязі та у вуличному взутті без бахіл;
- в спідній білизні, та іншому одязі не призначеному для плавання. Вхід в аквапарк дозволено тільки за наявності у відвідувача купального костюма, змінного чистого взуття та рушника;
- з інфекційними, шкірними та іншими видами захворювань, що передаються побутовим шляхом, з відкритими ранами, переломами кісток, а також при наявності медичних та інших пов'язок і лейкопластирів.

3.3. Відвідувач зобов’язаний:

- виконувати всі вимоги, інструкції рятувальників та інших співробітників аквапарку, щодо безпеки, порядку і чистоти на території аквапарку,а також знати і дотримуватися правил відвідування і користування послугами акватериторії.
- прийняти душ перед входом в басейн та/або після кожного відвідування сауни/ лазні, та не використовувати перед відвідуванням басейнів різні креми, мазі та інші засоби особистої гігієни.
- відвідувачі, які не вміють плавати, зобов'язані використовувати спеціальний надувний інвентар для плавання.
- перед відвідуванням басейнів та водних атракціонів ознайомитися з інформаційними табличками, розташованими в аквазоні, особливо біля кожного з водних атракціонів, виконувати всі зазначені правила на них та вимоги рятувальників та співробітників аквапарку.
- на території басейнів дотримуватися правил безпеки знаходження на воді. Особам, які не вміють плавати, заборонено використання водних атракціонів. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними.
- у разі виявлення знаходження в небезпечному становищі іншого відвідувача, негайно повідомити про це рятувальнику аквапарку. При найменшому нездужанні та / або травмах звернутися в медпункт аквапарку.
- на території аквапарку знаходитися в спеціальних купальних костюмах (задля безпеки не рекомендовано носити купальні костюми з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами). Діти, які не привчені до горщика, повинні перебувати в спеціальних водостійких підгузниках. При використанні водних атракціонів адміністрація не несе відповідальності за цілісність купальних костюмів і плавок відвідувачів.

3.4. Забороняється відвідувачам брати з собою та використовувати:

- вироби зі скла, в тому числі посуд та інші небезпечні предмети;
- власні продукти харчування і напої, крім дитячого або спеціального харчування (упакованого тільки в пластикову тару);
- спиртні напої, наркотичні засоби, цигарки. Паління (в тому числі палити електронними сигаретами) заборонене на всій акватериторії. Порушення заборони тягне за собою накладення Аквапарком штрафу (Додаток 1) та призупинення перебування таких Відвідувачів на акватериторії, без грошового відшкодування;
- приносити вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини, що сильно пахнуть, ріжучі, колючі предмети, будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, а також інші предмети, що можуть бути небезпечними для відвідувачів та персоналу ТОК «Алігатор». Відвідувачам заборонено проходження в приміщення комплексу і знаходження на тренувальних майданчиках з ручною поклажею закритого типу та великогабаритних розмірів. У випадку необхідності пронесення такої поклажу, на прохання представників охорони чи адміністрації ТОК «Алігатор», Відвідувач повинен пред'явити таку поклажу для проведення добровільного поверхового огляду, з метою забезпечення дотримання мір безпеки відвідувачів та співробітників ТОК «Алігатор».
- аерозолі, різноманітні хімічні речовини.

3.5. На території аквазони забороняється:

- стрибати і пірнати з бортиків басейнів, гідромасажу, джакузі, гірок;
- утримувати один одного під водою, кричати, виконувати акробатичні стрибки;
- ходити по гратах, що закривають переливні лотки;
- бігати, створювати небезпечні для себе та інших відвідувачів ситуації;
- входити в великий басейн і виходити з нього в не відведених для цього місцях;
- залишати неповнолітніх дітей (особливо до 14 років) без нагляду повнолітньої особи (старше 18 років) на всій території комплексу.

3.6. Особливості використання водних атракціонів:

- заборонено спускатися в положеннях, відмінних від зазначених у інформації, правилах біля гірок для спуску або зазначених рятувальником, особливо лежачи на животі, головою вперед або стоячи. Відвідувач зобов'язаний починати спуск з гірок сидячи або лежачи на спині ногами вперед;
- заборонено спускатися з водних атракціонів по два або більше осіб одночасно. спуск з водних атракціонів потрібно починати тільки після того, як попередній відвідувач повністю завершив свій спуск і відплив на безпечну відстань.
- заборонено спускатися з водних атракціонів без подачі води - тобто у всіх випадках відключення автоматичної подачі води на водні атракціони.
- відвідувач зобов’язаний на водних атракціонах зберігати стартове положення свого тіла до моменту завершення спуску;
- заборонено спускатися з гірок на непризначених для цього предметах;
- заборонено користуватися атракціонами, робота яких тимчасово припинена;
- з огляду на технічні обмеження, Відвідувачі, вага яких перевищує 120 кг, не допускаються на всі водні атракціони.
- не рекомендовано використовувати атракціони вагітним жінкам, Відвідувачам з серцево-судинними захворюваннями, нервовими розладами, а також астмою, епілепсією та хворобами;
- неповнолітні особи (до 18 років) не можуть самостійно користуватися водними атракціонами без супроводу і належного контролю повнолітніх супроводжуючих осіб. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними, та наслідки, які виникли у разі не дотримання даних правил.

4. Правила користування роздягальнею і душовою

4.1. Після перетину турнікету на вхід, Відвідувач зобов'язаний одягти чисті бахіли, пройти в роздягальню для переодягання, переодягтися в спеціальній кабіні, скласти речі в персональну шафку. Закрити шафку, щільно прикривши дверцята і дочекавшись моменту блокування електронного замка (10 секунд), після чого переконатися, що шафка закрилася.

4.2. Забороняється використання інших замикаючих пристроїв, крім передбачених конструкцією шафок роздягальні. Адміністрація залишає за собою право демонтувати такі замикаючі пристрої без відома Відвідувача.
4.3. В Аквапарку передбачена одна загальна роздягальна, та окремі душові для чоловік та жінок. Тому повне переодягання відбувається спеціалізованих кабінках.
4.4. Номер шафки співпадає з номером на браслеті. Щоб відкрити свою шафку Відвідувачу необхідно прикласти браслет, на якому вказаний номер персональної шафки, до одного з зчитувальних пристроїв, розташованих біля відповідного номерного ряду шаф. Шафка буде відчиненою до 10 секунд, після чого знову зачиниться.
4.5. Перед відвідуванням аквазони Аквапарку Відвідувач зобов'язаний прийняти душ та продезинфікувати ноги в спеціальній ванній з розчином.
4.6. Звільнивши шафка від одягу, необхідно щільно закрити дверцята.
4.7. У разі втрати браслета, і як наслідок не можливості відкрити шафку, щоб дістати особисті речі, Відвідувачу необхідно звернутися до Адміністрації, підтвердити номер шафки, скласти акт про втрату браслета та погодження на відкриття шафки.

5. Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»
5.1. Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
5.2. Неповнолітні діти до 13 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції кікбоксингу та групового/індивідуального плавання, де заняття проходить під наглядом тренера, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
5.3. Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди. До бланку згоди видаються до ознайомлення правила комплексу (акватериторії та фітнесу), вони не забираються клієнтом з собою, а повертаються разом з бланком. Детальні правила описані на сайті alligator.te.ua. 

6. Дії на період воєнного стану.
6.1.Відвідувач погоджується з тим, що на період дії воєнного стану, під час сигналу повітряної тривоги, який буде лунати на території міста Тернопіль, перебуваючи на території ТОК «Алігатор»:
- ТОК «Алігатор» проводить додаткове оповіщення Відвідувачів, про початок у місті сигналу «Повітряна тривога», безпосередньо у закладі, протягом процесу отримання послуг, зокрема, але не виключно, шляхом транслювання аудіо сигналу на території закладу, якщо на те буде технічна можливість;
- Кожен Відвідувач зобов’язується ознайомитися, перед відвідуванням ТОК «Алігатор» з
додатковою інформацією про розташування найближчого укриття, яка розміщена при вході у заклад та на центральних ресепшнах закладу;
- Кожен Відвідувач самостійно несе відповідальність та зобов'язаний дотримуватися порядку дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема при отриманні сигналу «Повітряна тривога», що передбачено статтею 21 Кодексу Цивільного Захисту України;
- ТОК «Алігатор» має право припинити надання Послуг. Будь-які компенсації та повернення в такому випадку не передбаченні;
- Відвідувач, який дав згоду про надання послуг ТОК «Алігатор» на користь неповнолітньої особи, яка відвідує комплекс, зобов'язаний особисто забезпечити дотримання, такою неповнолітньою особою, порядку дій під час надзвичайних ситуацій та її евакуацію з території комплексу у своєму супроводі, одразу після отримання сигналу «Повітряна тривога»;

Всі зауваження та пропозиції щодо роботи Аквапарку можете висловлювати безпосередньо Адміністрації та на пошту alligator1marketing@gmail.com , тел. (067) 555 6 888