В аквапарку "Алігатор" - чиста вода із власної свердловини!

Комплекс "Алігатор"має власну водяну свердловину (глибина 86м), яка обслуговує як аквазону так і загалом цілий комплекс. І вода згідно дозволу на спеціальне водокористування дійсно має статус чистої і відповідає встановленим нормам для господарсько – питного водопостачання.

Технічна складова

На території функціонує найновітніша система очистки води:
  1. Вода із власної свердловини (глибиною 86 метрів) потрапляє до системи водопідготовки. Проходить етап очищення та пом'якшення, та додаткову очистку в іонообмінних колонах, де шкідливі та непотрібні елементи заміщуються іонами натрію.Використовується найновітніше устаткування провідних виробників світу в даній галузі, зокрема AqwaShell. Далі, перед потраплянням у басейн, вода проходить багатоступінчатий рівень підготовки.
  2. Механічна очистка – фільтри з вмістом кварцового піску американської фірми Culligan задіяні для видалення з води механічних домішок, де вода позбавляється завислих речовин і частково органіки.
  3. Дезінфекція – обов'язковий етап водопідготовки, під час якого здійснюється повне знезараження води хлоровмісними сполуками (спеціальна формула, яка використовується в усіх закордонних аквапарках з найновітнішими системами очистки води). Системи повністю автоматизовані, що зменшує ризик людського фактору. До речі ці системи використовують у Європі для обеззаражування питної води!!
  4. Пом’якшення – видалення кальцієвмісних сполук з води. Один з основних факторів якості води.
  5. Вода нагрівається до заданої постійної температури 28 -30°C

Санітарні норми під контролем центральних органів Міністерства охорони здоров’я України

Комплекс «Алігатор» протягом багатьох років здійснює свою господарську діяльність виключно з дотримання вимог чинного законодавства, в тому числі вимог санітарного законодавства.

В зв’язку з цим, з метою самоконтролю та вдосконалення надання якісних послуг укладений договір з ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на виконання платних робіт і послуг про дослідження води з басейнів та бактеріологічне дослідження води в аквапарку готельно - розважально - оздоровчого комплексу «Алігатор». На підставі даних договорів, систематично проводиться лабораторний аналіз води з басейнів ГРОК «Алігатор» з метою відповідності води санітарним нормам (до чого нижче прикріплені звіти за кожен період роботи комплексу). А саме проводиться загально-хімічний аналіз (на відповідність норм концентрації речовин: залишкового хлору, заліза, марганцю, магнію, аміно-вмісних сполук) та бактеріологічний аналіз (на наявність у воді шкідливих мікроорганізмів і бактерій) як води у басейні так і вхідної води з власної свердловини.

Самостійний щоденний контроль води

Крім щомісячного контролю центральними органами, працівники закладу щоденно контролюють якість води у басейнах. Для цього використовуються електронні дозуючі станції, які регулярно проходять регулювання і калібрування. До того ж, для дублювання перевірки використовується оптичний тестер з США фірми Exact з набором тестових смужок для перевірки кількості залишкового хлору у воді та рівня Ph. Така перевірка відбувається двічі на день.

Водневий показник рН - показник ступеня лужності або кислотності води. При рН від 7,0 до 7,4 вода має нейтральну реакцію, при рН більше 8,5 - лужну, а при рН менше 6,5 - кислу. Тож показник у розмірі від 7,0 до 7,4 є нормальним значенням для басейнів. В комплексі «Алігатор» рівень цього показника завжди варіюється у межах норми.Так само контролюється рівень залишкового хлору в басейні. Вже багато десятиліть хлорні сполуки використовуються для дезінфекції води, і ефективнішого засобу для боротьби з хвороботворними мікробами і бактеріями поки що не знайшли. Тому норма залишкового хлору в басейні завжди повинна дотримуватися, не залежно від того, громадський це басейн або ж особистий.

Ще за радянських часів і досі нормами показнику хлору для питної води є значення, яке дорівнює та менше 0,5 мг/куб.дм.
Рівень залишкового хлору в басейні повинен має більші показники. При цьому є загальне правило знезараження води хлоровмісними препаратами, після масивного знищення бактерій і з'єднань органічного походження у всіх ділянках басейну повинен тестуватися залишковий хлор в кількості не меншій ніж 0,3 мг / г, норма ж становить 0,5 мг / г. При такому рівні залишкового хлору басейном можна користуватися; вода в ньому протистоїть вірусам і бактеріям.

В "Алігаторі" за цим показником також пристально слідкують і утримують в межах 0,5 мг/г, що фактично не значно більше рівня залишкового хлору у питній воді. Звичайно ж, ми не п'ємо спеціально воду з нашого басейну, проте якщо малюки випадково заковтнуть, в цьому немає абсолютно ніякої небезпеки.
Ми з упевненістю заявляємо, що наш басейн для діточок найчистіший в місті!alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua