Правила проживання в готелі "Алігатор"

Умови розміщення

1. Готель працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Розрахунковий час - 12:00, час виїзду - 12:00, час заселення в готель - 14:00.
2. Ранній заїзд / пізній виїзд оплачується додатково можливий при поселенні за умови проживання мінімум 1 доби, при наявності вільних номерів і тільки після узгодження з адміністратором:

• Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплачується як 50% тарифу за добу проживання в номері, і можливий тільки при наявності вільного номера та не включає сніданок
• Заїзд з 00:00 до 06:00 оплачується як 100% тарифу за добу проживання;
• Пізній виїзд з 12:00 до 17:00 оплачується як 50% тарифу за добу проживання в номері, і можливий тільки при наявності вільного номера та не включає сніданок.
• Виїзд після 17:00 оплачується за повним тарифом.

3. Оплата стягується авансово за кожну добу проживання. При проживанні менше доби (24 години), оплата здійснюється за повну розрахункову добу відповідно до встановленого часу поселення. Окремо проводиться оплата туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення за кожну особу.
4. Номер в готелі надається гостю тільки при пред'явленні ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, а також обов’язково заповненої і підписаної реєстраційної карти гостя.
5. Гості Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території комплексу «Алігатор» системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.
6. У вартість номера категорії "Зі сніданком" входить сніданок в ресторані готелю. Сніданок подається з 8:00 до 10:00 ранку. У випадку раннього виселення - гість має право на попереднє замовлення з вечора попереднього дня (до 21:40) сніданку у форматі - ланч бокс з собою.
7. Прибирання, зміна постільної білизни, рушників та туалетних речей проводиться тільки по запиту гостя на рецепції.

Додаткова плата

1.Діти до 6 років (вкл.) розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 6 років і дорослих на додатковому місці в номері та за надання дітям до 6 років додаткового місця в номері стягується плата згідно з тарифами готелю.
2. Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 08:00 до 22:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 22:00, гостю необхідно зареєструватися і доплатити вартість додаткового місця згідно з тарифами готелю. При необхідності адміністратор має право перевірити присутність відвідувача (або відсутність) в номері гостя після 22:00.
3. Гість зобов'язується дбайливо ставитися до майна Готелю, використовувати обладнання за призначенням, зберігати комплектацію номера в первісному вигляді і дотримуватися вимог пожежної безпеки. У разі виявлення втрати, пошкодження майна, технічних несправностей, гість зобов'язується відшкодувати завдані збитки, згідно із затвердженим тарифами.

У нас не палять!

1. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в номерах та в приміщеннях Готелю не дозволяється.
2. За куріння у заборонених місцях та порушення пожежної безпеки, Гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 10 НМДГ, згідно статті 175.1 КУпАП за кожне порушення та вартість хімчистки меблів. При повторному випадку порушення правил, норм або розпорядку встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити у наданні подальших послуг готелю без компенсації.

В готелі забороняється

1. Виносити з ресторану посуд, столові прибори, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану. Обслуговування в номерах відбувається у форматі take away.
2. Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей. Приносити вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини, що сильно пахнуть, ріжучі, колючі предмети, будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, а також інші предмети, що можуть бути небезпечними для відвідувачів та персоналу ТОК «Алігатор».
3. Залишати в номері після 22:00 сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.
4. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера.
5. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
6. Порушувати спокій проживаючих гостей після 22:00 до 08:00. В цей час на території необхідно зберігати тишу.
7. Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією.

Дії на період воєнного стану.
Відвідувач погоджується з тим, що на період дії воєнного стану, під час сигналу повітряної тривоги, який буде лунати на території міста Тернопіль, перебуваючи на території ТОК «Алігатор»:
- ТОК «Алігатор» проводить додаткове оповіщення Відвідувачів, про початок у місті сигналу «Повітряна тривога», безпосередньо у закладі, протягом процесу отримання послуг, зокрема, але не виключно, шляхом транслювання аудіо сигналу на території закладу, якщо на те буде технічна можливість;
- Кожен Відвідувач зобов’язується ознайомитися, перед відвідуванням ТОК «Алігатор» з додатковою інформацією про розташування найближчого укриття, яка розміщена при вході у заклад та на центральних ресепшнах закладу;
- Кожен Відвідувач самостійно несе відповідальність та зобов'язаний дотримуватися порядку дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема при отриманні сигналу «Повітряна тривога», що передбачено статтею 21 Кодексу Цивільного Захисту України;
- ТОК «Алігатор» має право припинити надання Послуг. Будь-які компенсації та повернення в такому випадку не передбаченні;
- Відвідувач, який дав згоду про надання послуг ТОК «Алігатор» на користь неповнолітньої особи, яка відвідує комплекс, зобов'язаний особисто забезпечити дотримання, такою неповнолітньою особою, порядку дій під час надзвичайних ситуацій та її евакуацію з території комплексу у своєму супроводі, одразу після отримання сигналу «Повітряна тривога»;


Адміністрація залишає за собою право відмовити у наданні послуг та призупиняти перебування Гостей на території комплексу, які не відповідають та недотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території готельного номеру без оплати, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Гостя, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.