Тернопіль -  Готель Alligator
- невід'ємна частина готельно-розважально-оздоровчого комплексу, що розмістився недалеко від центру міста. Сучасний готель, 38 номерів, приємно здивує Вас своїм сервісом та домашнім затишком. Готель ідеально підійде, як для сімейного відпочинку, так і для бізнес-туристів. Родзинкою закладу є аквапарк, найкращий в місті фітнес центр та ресторан європейського рівня. Також наші гості мають змогу розслабитись в турецькій бані Хамам і насолодитись spa процедурами. Ми робимо все для того, щоб відвідування нашого комплексу стало Вашою доброю традицією в файному місті - Тернопіль.
   
 Додаткові знижки при розміщенні груп, працюємо з туристичними агенціями.


Осн.тел: +38 (067) 555 6 888 / натисніть 1

Дод.тел:  +38 (0352) 52 71 72,


Пропонуємо проживання у зручних номерах:

- стандарт 2-місний ( з одним стандартним 1,5 ліжком) -  (2, 3, 4, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідного підключення до мережі інтернет (Wi-fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


- стандарт 2-місний (з одни великим двоспальним ліжком) -  (2, 3, 4, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщене зручне двоспальне ліжко, розкладна м'яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв'язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідного підключення до мережі Інтернет (Wi-fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) -  (1, 2, 3, 4, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені два зручні односпальні ліжка, розкладна м'яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв'язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідного підключення до мережі Інтернет (Wi-fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


- стандарт 3-місний -  (1 поверх). Розміщення в номері макс. 3+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручні 1 та 2 спальні ліжка, розкладна м'яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- напівлюкс - (1, 2 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Двокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


- напівлюкс + - (3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розділений аркою), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, біде, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв'язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi-fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


- люкс -  (2 поверх) Розміщення в номері макс. 2 особи. Двокімнатний номер з передпокоєм, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, м"яка частина та 2 м"які крісла, шафи для верхнього одягу, сервант, 2 комоди, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, халат, фен, 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв'язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi-fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків згідно меню).


Доплата за додаткове місце (включений сніданок) - 200 грн.

Свої автомобілі клієнти можуть залишити на території готелю під охороною.

Готель
Тел: +38 (0352) 52 71 72,

e-mail: alligator.hotel@gmail.comalligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua