ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
SPA ЗОНИ В КОМПЛЕКСІ «АЛІГАТОР»

1. Загальні положення та правила
1.1. SPA зона «Алігатор» - це частина готельно-розважального комплексу «Алігатор» (далі комплекс «Алігатор»), що розташований за адресою вул. Гайова, 29 та спеціалізується в наданні банних послуг (турецька сауна - хаммам та іч-сауна) та послуг масажу.
1.2. Територія SPA зони знаходиться в середині акватериторії комплексу «Алігатор», включає в себе:
- Рецепція
- приміщення турецької сауни – Хаммам
- кабіна інфрачервоної сауни
- зона контрастного (холодного) басейну
- душові
- туалетна кімната
- зона відпочинку – chillout
- масажні кабінети
1.3. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на території SPA зони. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед укладенням публічного договору надання послуг (оплатою за перебування в SPA зоні) Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами.
1.4. Прохід на територію SPA зони «Алігатор» є підтвердженням того, що:
- Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
- Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
- Супроводжуюча особа ознайомила і роз'яснила підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі.
1.5. Відповідальність за наслідки, що виникли на території SPA зони внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на території SPA зони, несе сам Відвідувач і / або Супроводжуюча особа.
1.6. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання його зображення, імені і т.д. в рекламних матеріалах, в т.ч. відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».
1.7. Адміністрація залишає за собою право не допускати на територію SPA зони та призупиняти перебування Відвідувачів, які не відповідають та не дотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території SPA зони безоплатно, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Відвідувача, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.
1.8. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу комплексу «Алігатор» і / або з інших причин.
1.9. Забороняється заходити в будь-які службові приміщення в комплексі «Алігатор», торкатися і самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;
1.10. Забороняється турбувати працівників комплексу «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу;
1.11. На території SPA зони забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку комерційного спрямування без письмового погодження з адміністрацією комплексу «Алігатор»;
1.12. У разі втрати та / або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і / або чинним законодавством України.
1.13. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих речей і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території комплексу «Алігатор». У разі крадіжки або псування майна Відвідувача він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал SPA зони «Алігатор».

2. Порядок відвідування та оплати послуг SPA зони
2.1. Рішення про тривалість перебування на території SPA зони «Алігатор» кожен відвідувач приймає самостійно.
2.2. Відвідування SPA зони можливе лише, як додаток до основних послуг комплексу - відвідування аквапарку, фітнес зони або купівлі сеансу масажу, тобто після повної оплати за них:
- Перебування в SPA зоні (в зоні після проходу турнікету) платне, окремо від основних послуг. Тариф вказаний на сайті, на стендах біля входу в SPA зону, та при вході в аквапарк - біля кас.
- Гроші для оплати відвідування SPA зони, наперед вносяться на електронний браслет у касах Аквапарку, як депозит.
- Розрахунок відбувається за кожну особу за кожну хвилину перебування на території SPA зони, через електронний браслет при перетинанні турнікету. Тобто перетнувши турнікет SPA зони, починається відлік часу перебування, після зворотного перетинання турнікету час перебування в SPA зоні зупиняється і списується з електронного браслету сума, відповідно до кількості хвилин знаходження на території SPA зони.
- Якщо на браслеті попередньо немає коштів, турнікет не пропустить вас на територію SPA зони
- УВАГА! Обов’язково при перетині через турнікет, зафіксувати вхід/вихід із SPA зони, приклавши електронний браслет до зчитувача біля турнікету. Якщо ви не зафіксували вихід, то час перебування НЕ зупиняється, то система і далі рахує хвилини знаходження в SPA зоні, відповідно і суму за її перебування, яку працівник і ви побачити на касі при виході як необхідну доплату.
- Якщо ви були на території SPA зони, більше часу ніж попередньо внесли коштів на браслет, то при виході турнікет вас не пропустить назад, поки не буде здійснена повна оплата за час перебування в Хаммамі.
- Не використані кошти з браслету, повертаються Відвідувачу, на касі, після зворотного виходу через турнікет аквапарку.
2.3. Відвідувачам до 18 років дозволяється відвідування SPA зони тільки в супроводі дорослих. Адміністрація залишає за собою право перед оплатою вимагати пред'явити: документ, що підтверджує вік особи.
2.4. Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території SPA зони. Адміністрація не несе відповідальності за перебування Відвідувача в SPA зоні, понад бажаного їм періоду часу. При перевищенні ліміту оплаченого часу, Відвідувач зобов’язаний додатково оплатити за кожну над лімітну хвилину згідно тарифів аквапарку.
2.5. У випадку виникнення непередбачуваних технічних несправностей, зниження цін на перебування в SPA зоні «Алігатор» або грошове відшкодування не здійснюється.
2.6. Закінченням відвідування та надання послуг SPA зони вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку.

3. Порядок відвідування та користуванням послугами SPA зони в комплексі «Алігатор».

3.1. Загальні положення:
- Забороняється здійснювати прийом їжі і напоїв за межами аквабару, в непередбачених для цього місцях, зокрема у басейні, в приміщеннях сауни та ін.
- Забороняється справляти природні потреби поза межами туалетів;
- Забороняється використовувати територію SPA зони у цілях особистої гігієни, зокрема: голитися (в будь-яких зонах тіла), стригтися, робити епіляцію, маски, пілінги, скраби, обгортання, прати та чистити особисті речі і т.д.;
- Паління (в тому числі палити електронними сигаретами, розкурювати кальян) заборонене на всій акватериторії, в тому числі і в SPA зоні. Порушення заборони тягне за собою накладення Аквапарком штрафу (Додаток 1) та призупинення перебування таких Відвідувачів на акватериторії, без грошового відшкодування;
- Відвідувачам Хаммамі та ІЧ- сауни, не рекомендується носити окуляри, ювелірні вироби і декоративні прикраси, задля безпеки.
- Забороняється стрибати, пірнати з бортиків контрастного басейну, утримувати один одного під водою. Захід та вихід з басейну відбувається лише по спеціалізованим сходам.
- При відвідуванні Сауни Відвідувач підтверджує, що ні він, ні неповнолітні Відвідувачі (яких він супроводжує) не мають медичних протипоказань щодо тривалості та інтенсивності відвідувань сауни і повністю приймає на себе відповідальність за стан свого здоров'я і здоров'я неповнолітніх Відвідувачів, які відвідують сауну разом з ним.
- Відвідувачам без досвіду перебування в Хаммамі та ІЧ- сауні, з метою запобігання перегріву тіла рекомендуємо після турецької сауни (Хаммаму) утриматися від відвідування ІЧ-сауни та навпаки.

3.2. Забороняється перебувати на території і користуватися послугами SPA зони Відвідувачам:
- з ознаками алкогольного, наркотичного, токсичного сп'яніння та у психічно неврівноваженому стані;
- з тваринами;
- з дитячими колясками, колясками для осіб з обмеженими можливостями, велосипедами (повинні залишитися поза територією сауни);
- неповнолітнім (до 18 років) без супроводу і належного контролю повнолітніх супроводжуючих осіб. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними;
- у верхньому одязі, в брудному одязі та у вуличному взутті;
- в спідній білизні, та іншому одязі не призначеному для плавання. Користування послугами сауни дозволено тільки за наявності у відвідувача купального костюма, змінного чистого взуття та рушника;
- з інфекційними, шкірними та іншими видами захворювань, що передаються побутовим шляхом, з відкритими ранами, переломами кісток, а також при наявності медичних та інших пов'язок і лейкопластирів.

3.3. Відвідувач зобов’язаний:
- виконувати всі вимоги, інструкції співробітників комплексу «Алігатор», щодо безпеки, тиші та спокою, порядку і чистоти на території SPA зони, а також знати і дотримуватися даних правил відвідування і користування послугами.
- у зв’язку з проводження процедури «Масаж-пілінг в Хаммамі», яка відбувається по запису і проходить тільки в певній ділянці на мармуровому столі в Хаммамі, Відвідувач, який знаходиться на цій ділянці, за вимогою співробітників комплексу, повинен перейти на іншу вільну ділянку відпочинку в Хаммамі, щоб не перешкоджати проведенню процедури.
- повідомляти адміністрацію комплексу про всі небезпечні ситуації і предмети, які можуть загрожувати безпеці людей, що знаходяться на території комплексу «Алігатор».
- прийняти душ перед входом в басейн та/або після кожного відвідування Хаммаму та ІЧ-сауни, та не використовувати перед відвідуванням басейнів різні креми, мазі та інші засоби особистої гігієни.
- на території басейну дотримуватися правил безпеки знаходження на воді. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними.
- у разі виявлення знаходження в небезпечному становищі іншого відвідувача, негайно повідомити про це співробітників комплексу.
- на території сауни знаходитися в спеціальних купальних костюмах (задля безпеки не рекомендовано носити купальні костюми з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами).

3.4. Забороняється відвідувачам брати з собою та використовувати:
- вироби зі скла, в тому числі посуд та інші небезпечні предмети;
- власні продукти харчування і напої, крім дитячого або спеціального харчування (упакованого тільки в пластикову тару);
- спиртні напої, наркотичні засоби, цигарки.
- приносити вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини, що сильно пахнуть, ріжучі, колючі предмети, будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, а також інші предмети, що можуть бути небезпечними для відвідувачів та персоналу ТОК «Алігатор».
- аерозолі, різноманітні хімічні речовини.

3.5. Особливості відвідування турецької сауни – Хаммаму
3.5.1. Попередньо перед відвідуванням парної обов’язково слід прийняти теплий душ, аби звикнути до температурного режиму.
3.5.2. Не дозволяється перебування в Хаммамі з голим торсом, без верхньої частини купальника (для жінок).
3.5.3. При відвідуванні Хаммама забороняється користуватися кремами, сильними парфумерними ароматами, масками, скрабами та іншими косметичними засобами.
3.5.4. В Хаммамі потрібно зберігати тишу та спокій, щоб отримати повну користь від відвідування, та не заважати відпочинку інших гостей Хаммаму. Не рекомендується робити різкі рухи та вправи, оскільки є ризики легко пошкодити розігріті м'язи, підковзнутися та впасти.
3.5.5. Забороняється та небезпечно для життя лити воду в кути приміщення Хаммамі, де знаходяться парагенератори. Парогенератори під напругою, може виникнути замикання, яке нашкодить вашу здоров’ю та пошкодить майно комплексу «Алігатор». У разі навмисного пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі.
3.5.6. Згідно Технічного регламенту, температура в приміщення Хаммамі не може бути змінена (зменшена / збільшена) за бажанням Відвідувача SPA зони.
3.5.7. Не рекомендується пити холодні напої перед / під час відвідування Хаммаму
3.5.8. Вийшовши з парильні, потрібно обов’язково змити піт під прохолодним душем і лише після цього на 5-20 секунд можна зануритися в холодний (контрастний) басейн.

3.6. Особливості відвідування ІЧ-сауни
3.6.1. При першому відвідуванні сауни в кабінці можна перебувати не довше 15 хвилин, Загальний час процедури повинен складати 20-30 хвилин при температурі 50-55 ° C. Як тільки організм адаптувався до інфрачервоних саун, можна поступово збільшувати час процедур до 40-45 хвилин;
3.6.2. Перед сеансом слід прийняти гарячий душ. Розпарювання шкіри дозволить порам краще розкритися і якісніше вивести з організму шкідливі речовини.
3.6.3. Перебуваючи в сауні, необхідно застелити лавку підстилкою (рушником). Слід уникати дотику шкіри з поверхнею лав - це може викликати сильні опіки.
3.6.4. Приймати процедури потрібно сидячи, опустивши ноги і витягнувши руки вздовж тулуба - ефективність впливу інфрачервоних променів при такому варіанті буде максимальною.
3.6.5. Для заповнення втрати води під час рясного потовиділення перед процедурою потрібно поповнити запаси рідини в організмі. Найкраще підійде негазована мінеральна вода, чай, трав'яний настій.
3.6.6. Під час процедури піт необхідно витирати, так як краплі поту відображають інфрачервоні хвилі і перешкоджають їх проникненню всередину тіла.
3.6.7. Креми, масла і інші косметичні засоби в інфрачервоній сауні використовувати суворо заборонено, тому що їх активні речовини при взаємодії з променями можуть викликати алергію і навіть опіки.
3.6.8. Після процедури потрібно прийняти прохолодний душ і відпочити 10-15 хвилин.

4. Дії на період воєнного стану.
4.1.Відвідувач погоджується з тим, що на період дії воєнного стану, під час сигналу повітряної тривоги, який буде лунати на території міста Тернопіль, перебуваючи на території ТОК «Алігатор»:
- ТОК «Алігатор» проводить додаткове оповіщення Відвідувачів, про початок у місті сигналу «Повітряна тривога», безпосередньо у закладі, протягом процесу  отримання послуг, зокрема, але не виключно, шляхом транслювання аудіо сигналу на території закладу, якщо на те буде технічна можливість;
- Кожен Відвідувач зобов’язується ознайомитися, перед відвідуванням ТОК «Алігатор» з  додатковою інформацією про розташування найближчого укриття, яка розміщена при вході у заклад та на центральних ресепшнах закладу;
- Кожен Відвідувач самостійно несе відповідальність та зобов'язаний дотримуватися порядку дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема при отриманні сигналу «Повітряна тривога», що передбачено статтею 21 Кодексу Цивільного Захисту України;
- ТОК «Алігатор» має право припинити надання Послуг. Будь-які компенсації та повернення в такому випадку не передбаченні;
- Відвідувач, який дав згоду про надання послуг ТОК «Алігатор» на користь неповнолітньої особи, яка відвідує комплекс, зобов'язаний особисто забезпечити дотримання, такою неповнолітньою особою, порядку дій під час надзвичайних ситуацій та її евакуацію з території комплексу у своєму супроводі, одразу після отримання сигналу «Повітряна тривога»;

Всі зауваження та пропозиції щодо роботи Сауни можете висловити безпосередньо Адміністрації комплексу та/або на електронну пошту: alligator1marketing@gmail.com