Послуги масажу в спа-зоні "Алігатор"


Пн 12:00 - 21:30
Вт-Нд 10:00 - 21:30В SPA-центрі “Алігатор” перед відвідуванням будь-якого масажу, ви маєте можливість протягом 15 хв попередньо розігріти та розслабити своє тіло в Хаммамі (турецька лазня) та/або інфрачервоній сауні!
 
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

1. При купівлі 8 сеансів масажів одним платежем - знижка 10%
2. Spa зона - платна територія.
Тарифікується відразу після перетину турнікету, за тарифами вище. Оплата відбувається за кожну особу окремо
3. Для активних абонементів Royal Card відпочинок в зоні SPA- безкоштовний та необмежений
4. З метою запобігання перенагріву тіла, подразнень та інших наслідків рекомендуємо:
після Хаммаму утриматись від відвідування Інфра-червоної сауни та навпаки

Загальнооздоровчий масаж
Панацея від перевтоми і багатьох захворювань, він сприятливо впливає на всі системи організму, покращує кровообіг, допомагає позбутися від наслідків стресу, зняти напругу і біль, розслабити м’язи і поповнити енергетичний баланс. Загальнооздоровчий масаж використовується як для лікування, так і для їх профілактики порушень опорно-рухового апарату, зняття болю в суглобах, зменшення напруги нервової системи.
Допомагає і дає позитивні і швидкі результати після травм, при фізичних і розумових навантаженнях, нервовому перенапруженні, перевтомі.
Перед початком процедури рекомендовано відвідати Хаммам (5-10хв), аби зняти напругу м'язів та розігріти верхній шар шкіри.Техніка передбачає задіяння майже усіх прийомів масажу: тиск, вібрація, розтирання, погладжування, розминання і т.д. при цьому задіюються усі ділянки тіла: руки, ноги, живіт, голова, комірцева зона та спина. 

Курс: від 8 сеансів
Регулярність: через 2-3 рази на тиждень
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушникРелакс масаж
Спрямований на розслаблення м'язів, запускає внутрішні резерви саморегуляції і відновлення ресурсів організму та суттєво підвищує загальну працездатність. Його головне призначення - позбавлення людини від стресу. Це здійснюється за рахунок використання масажистом спеціальної техніки впливу на рефлекторні зони тіла
Регулярний розслабляючий масаж зміцнює нервову систему в цілому. Тому людям з регулярними стресами варто ходити на сеанси для ефективної профілактики неврологічних захворювань.
Техніка масажу передбачає плавні рухи, що йдуть від центру до периферії. Обов’язково використовується в достатній кількості спеціальне масажне масло, аби звести до мінімуму ймовірність виникнення неприємних відчуттів.
Масажист повільно розслаблює м’язи, бо майже завжди вони напружені, навіть коли ми цього не усвідомлюємо. Відбувається повне розслаблення тіла. Після процедури рекомендовано відвідати Хаммам або ІЧ-сауну.

Курс: від 1 сеансу
Регулярність: за необхідністю
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


Сегментарний масаж
Під час сеансу масажист проводить процедуру на окрему ділянку тіла залежно від проблемних зон чи бажання клієнта.
Зони на вибір: шия, голова, руки, ноги, обличчя
Завдяки такому підходу вдається швидше позбутися больових відчуттів та напруження, адже весь сеанс проводиться локально з підвищеною інтенсивністю на зоні дискомфорту

Курс: від 8 сеансів
Регулярність: через 2-3 рази на тиждень
З собою: змінне взуття, купальник/плавки, рушникМасаж спини
Масаж спини дозволяє зняти надлишковий тонус у м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.
Особливо актуальний при наявності хронічних захворювань (сколіоз, остеохондроз). Регулярні сеанси масажу допомагають зняти хворобливі відчуття в грудному та поперековому відділах спини.
Крім того це хороша профілактика болю в спині. Періодичні курси лікувального глибокого масажу допомагають відновити еластичність м'язів, поліпшити кровообіг у всіх структурах спини і хребті в тому числі.
Масаж спини передбачає наступний порядок роботи з зонами: поперек, поздовжні м`язи, боки, область лопаток, шия, плечі та включає в себе поверхневі (погладжування, розтирання, безперервна вібрація) і глибокі прийоми (розминка, вижимання). Крім загальних правил,спеціаліст використовує точкові техніки на рефлекторні зони. Всі рухи проводяться вздовж напрямку волокон м`язів спини, направляючи кровотік в її верхню частину. Завершують сеанс релаксуючим масажем, аби розслабити шкірні рецептори.

Курс: від 10 сеансів
Регулярність: через 1-2 дні
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушникВакуумно-роликовий масаж
Сьогодні вважається найефективнішою технологією моделювання фігури і лікування целюліту.
Апарат поєднує в собі принцип вакуумної терапії та лімфодренажу, тому сприяє виведенню зайвої рідини з організму, а також покращує приплив крові і розганяє жирові відкладення. Вауумно-роликовий масаж працює за трьома напрямками:
1. лімфостимуляція - виводяться шлаки з тканин, прискорюється приплив в клітини нових поживних речовин і кисню, посилюється вихід рідини з тканин, знімається напруга
2. активізація кровообігу - прискорюється обмін речовин, клітини споживають більше енергії, ефективно «спалюючи» жирову тканину
3. зміцнення тканини - стимуляція нижніх шарів тканини, збільшення вироблення колагену і еластину, які надають шкірі форму і пружність, ці ж компоненти беруть участь в лікуванні целюліту
Спеціаліст регулює потужність апарату, орієнтуючись на ступінь вираженості проблем у кожної жінки. Рух апарату по тілу проводиться у напрямку відтоку венозної крові до лімфатичних вузлів. Вакуум, втягуючи шкіру, дозволяє роликам максимально впливати на глибокі жирові відкладення і за допомогою рухомих в різних напрямках роликів механічно переломлює жирову складову дерму.

Курс: від 8 сеансів
Регулярність: через 1-2 дні
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушникАнтицелюлітний масаж
Завдання антицелюлітного масажу - механічним впливом прискорити обмін крові і лімфи, щоб спустошити жирові клітини від застояної рідини.
Протягом усього сеансу активізується циркуляція рідини в організмі, відновлюється кровообіг і збільшується лімфоток, усуваються локальні жирові відкладення за рахунок розщеплення жирів на клітинному рівні і виведення їх з організму, забезпечується нормальна подача кисню до клітин шкіри, відбувається детоксикація тканин, поліпшується текстура і тонус м'язів, зміцнюється сполучна тканина, розгладжується і підтягується шкіра.Масла, які майстер наносить на шкіру перед процедурою, додатково пом'якшують і живлять шкіру, протистоячи утворення розтяжок.
Перед початком процедури рекомендовано відвідати Хаммам (10-15хв), аби розігріти шкіру та відкрити пори. Під "точковим" впливом рук масажиста виникає підвищений тиск на проблемні зони, схильні до целюліту. В поєднанні з професійною косметикою і завдяки попередньо розпареному тілу усі компоненти крему та емульсії проникаю глибше у шар дерми, що дозволяє продовжити їх дію навіть після завершення масажу.

Курс: від 10 сеансів
Регулярність: через 1-2 дні
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


Лімфодренажний масаж

Приводить в рух застояну лімфу, за рахунок впливу на лімфовузли. Завдяки маніпуляціям виводяться надлишки рідини і токсин, поліпшується процес обміну речовин, циркуляція лімфи і крові на проблемних ділянках та усунення таких негативних проявів: набряклість, дряблість шкіри, целюліт, втома м'язових тканин. Організм звільняється від продуктів токсичної розпаду, а органи і тканини отримують багато кисню і поживних речовин і відповідно покращується якість та колір шкіри.
Лімфодренаж не лише бореться із зовнішніми недоліками шкіри, корегує фігуру, а й є однією з найбільш ефективних профілактик варикозного розширення вен.
Перед початком процедури рекомендовано відвідати Хаммам (5-7хв), аби зняти напругу та розігріти верхній шар шкіри. Під час масажу відбувається активний вплив на тіло вздовж ліній лімфотоку - від шиї до грудей, від живота і ніг до тазобедреного суглобу, від зап'ясть до плечей. Основні рухи лімфодренажного масажу передбачають поверхневе легке розтирання, аби розігріти тіло і зняти напругу та проробка лімфотичних зон методом “помпажа” - локальні натиски на лімфатичні вузли. Після цього розпочинається етап дренажа жирових відкладень, що сприяє їх "розбивання", позбавлення надлишкової рідини в тканинах тіла. По завершенні сеансу рекомендовано відвідати ІЧ-сауну, щоб ще краще стимулювати лімфо- та кровообіг та вивести застояні шлаки та токсини через пори.

Курс: від 10 сеансів
Регулярність: через 1-2 дні
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


Баночний масаж

Баночний масаж вважається окремим видом мануальної терапії, який відносно інших видів направлений на зміни у глибоких шарах шкіри, процеси у яких неможливо запустити звичайними техніками масажу.
Під впливом вакууму в банках виникає місцевий прилив до шкіри крові, міжклітинної рідни і лімфи з більш глибоких тканин – підшкірної клітковини і м'язів. У місці встановлення банки поліпшується кровообіг і живлення тканин, проходять застійні явища і швидше знешкоджуються токсичні продукти обміну. М'язи розслабляються, їх живлення покращується, жирові відкладення зникають швидше, набряки пропадають, «затиски» з м'язів знімаються і підвищується їх тонус. Після проходження курсу, внутрішні зміни організму, спричинені баночною терапією, дають значні покращення верхнього шару дерми на більш довготривалий термін.
Ділянку тіла, на якій передбачається процедура, змащують натуральним маслом. Масажист створює вакуум у банці і фіксує її на тілі. В баночному масажі (відмінно від вакуумно-роликового) банки весь час перебувають в статичному положенні.

Курс: від 10 сеансів
Регулярність: через 2-3 днів
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушникМедовий масаж
Процедура має комплексний вплив на організм, адже поєднує в собі масажну терапію та косметичну процедуру для всього тіла.
Масаж з використанням меду дозволяє біологічно активним речовинам проникати в глибокі шари шкіри і впливати на рецептори, запускаючи безліч рефлекторних реакцій. В процесі процедури активізується кровообіг і підвищується загальний тонус організму. Після медового масажу зазвичай поліпшується відтік лімфи, прискорюються обмінні процеси в організмі і підтягуються контури тіла. Особливу ефективність даної методики відзначають в боротьбі з целюлітом і зайвою вагою.
Як косметичний засіб, мед надає антимікробну і протизапальну дію він сприяє загоєнню ранок, мікротріщин і т.п., а відтак вирівнює стан шкіри.
Масажист готує суміш натурального меду з додаванням ефірних масел і наносить її поплескуючими рухами на проблемну ділянку.
На початку процедури, під дією медового масажу відбувається інтенсивне очищення шкіри - усувається шар відмерлих клітин і забруднень. Відбувається ефект легкого пілінгу. Мед проникає глибоко в тканини і діє як сорбент, поглинає токсини, що накопичилися. Потім завдяки особливій техніці масажної дії - мед, пов'язаний з токсинами, виводиться з тканин на поверхню, а в кінці процедури ця субстанція змивається з тіла. Після процедури рекомендовано відвідати Хаммам (10-15хв).

Курс: від 10 сеансів
Регулярність: через 2-3 днів
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


Пілінг в Хаммамі
Процедура пілінга тіла основана на здатності шкіри до самовідновлення. Впливаючи на неї зовнішніми подразнюючими факторами, ми «змушуємо» шкіру очищатися, активуємо процес регенерації та оновлення.
Позбавлення від старих, омертвілих клітин, дозволяє шкірі активно виробляти нові - відбувається процес омолодження.
Після процедури вирівнюється рельєф і колір шкіри.
Сеанс пілінгу відбувається в Хаммамі. Завдяки високій вологості сауни шкіра прогрівається та відкриваються пори, тіло готове до очищення. Масажист за допомогою спеціальної рукавиці розтирає тіло, приділяючи особливу увагу суглобам - особливо ліктів і колін - а також ступень і долонь. А потім м'якими рухами знімає верхні ороговілі шари епітелію.
Для очищення на тіло наноситься мильна піна з натуральними маслами, за допомогою якої масажними рухами спеціаліст очищає шкіру. Після очищення проводиться контрастне обливання водою.

Регулярність: 1 раз на місяць
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


Пілінг+загальний масаж
Після завершення класичної процедури пілінга, тіло залишається розпарене та розігріте, що вважається найкращим варіантом для проведення ефективного сеансу масажу. За допомогою натуральних масел спеціаліст глибоко та інтенсивно промасажовує усе тіло.
Таке поєднання - пілінгу та масажу - не лише покращує стан шкіри, а й сприяє поліпшенню лімфотоку та мікроциркуляції, тіло позбавляється від зайвої рідини і токсинів, а розмір жирових клітин - зменшується. Тому дана методика ефективна в боротьбі із зайвими кілограмами.
Окрім косметичного та загальнооздоровчого ефекту, комплекс Пілінг+загальний масаж служить гарним антистресом та релаксом.

Регулярність: 1 раз на місяць
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушникМедово-кавовий пілінг
За основу береться суміш натуральної кави та меду з додаванням ефірних масел та пива.
Мед має протимікробні і протизапальні властивості, знімає роздратування, почервоніння та запалення. Кофеїн тонізує шкіру і утворює захисний бар’єр від небажаних зовнішніх впливів, антиоксиданти підвищують еластичність шкіри та розгладжують нерівності. При такому комплексному впливі речовин, які містяться в кавових зернах та меді, медово-кавовий пілінг допоможе поліпшити кровообіг, підвищити пружність шкіри і зменшити вираженість целюліту, окрім того має косметичний ефект для поліпшення якості верхнього шару шкіри. Натуральні масла у складі суміші живлять та пом’якшують шкіру. Як результат, інтенсивно пропрацьовані глибокі та очищені і зволожені зовнішні шари дерми.
Мед та кава в комплексі діє як м’який пілінг, при цьому масажист наносить суміш інтенсивними масажними рухами від периферії до центру, що сприяє лімфодренажному ефекту.

Регулярність: 1 раз на місяць
З собою: змінне взуття, роздільний купальник/плавки, рушник


 

 


масаж Тернопіль в комплексі Алігатор
масаж Тернопіль в комплексі Алігатор
масаж Тернопіль в комплексі Алігатор
масаж Тернопіль в комплексі Алігатор