ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ «АЛІГАТОР»1. Загальні положення та правила
1.1. Тернопільський оздоровчий комплекс «Алігатор» (далі ТОК «Алігатор»), що розташований за адресою вул. Гайова, 29 - спеціалізується в наданні приміщень спортивно-оздоровчого-лікувального призначення (тренажерні зали, кардіо зали, групові зали, зал єдиноборств, зал високоінтенсивних інтервальних тренувань, акватериторія), консультацій з питань оздоровлення та продажу спортивного харчування.
1.2.Територія ТОК «Алігатор», включає в себе наступні локації:
1.2.1. Зона тренажерів та групових занять:
- Ресепшн – місце оформлення абонементів та консультацій щодо послуг ТОК «Алігатор»;
- Силові та кардіозали (№1, 2, 3, 10) – територія залу з професійним обладнанням;
- Групові зали (№6, №9) – лише для групових тренувань відповідно до розкладу і тільки у супроводі професійного інструктора.
- Зал Єдиноборств (№4) – для групових та індивідуальних занять з бойових мистецтв у супроводі тренера.
- Зал Workout (№5) – для високоінтенсивних інтервальних групових та індивідуальних тренувань у супроводі тренера
- Зона розминки та лаунж зона – спеціально обладнана територія для розминки та заминки Відвідувачів до/після тренування та відпочинку
- Фітнес-бар;
- Дитяча кімната;
- 2 окремі роздягальні для чоловіків та жінок з власними душовими, санвузлами та виходом до акватериторії (басейнів).
Крім того, відповідно до типу оплачуваного абонементу (пакету послуг) або при додатковій оплаті, у користування Відвідувачів ТОК «Алігатор» можуть входити такі зони акватериторії:
• СПА-зона - приміщення турецької сауни - Хаммам, дві кабіни інфрачервоної сауни, зона контрастного (холодного) басейну, 2 масажні кабінети, душові, туалетна кімната, чилаут;
• Басейн та Аквабар.
1.2.2. Акватериторія:
- Ресепшн та каса центрального холу комплексу – місце оформлення абонементів та консультацій щодо послуг ТОК «Алігатор»;
- загальна роздягальня акватериторії, з окремими душовими і санвузлами для чоловіків та жінок та з індивідуальними кабінками для переодягання;
- 3 басейни різної глибини (40 см, 90 см, 150 см);
- аквабар;
- зона гідромасажу;
- медпункт;
- 8 аквагірок;
- СПА-зона - приміщення турецької сауни - Хаммам, дві кабіни інфрачервоної сауни, зона контрастного (холодного) басейну, 2 масажні кабінети, душові, туалетна кімнат, чилаут;
1.2.3. Власники абонементів Royal Card мають право користуватися за одне відвідування лише однією з роздягалень (роздягальня акватериторії або роздягальня зони тренажерів та групових занять), залежно від напрямку тренувань, які обрано.
1.3. Зонами загального користування для всіх Відвідувачів ТОК «Алігатор» є місця для паркування. Купівля абонементу не є гарантією отримання окремого конкретного паркомісця. Паркування автомобілів здійснюється під контролем охоронця та паркомісця надаються на його розсуд.
1.4. Типи абонементів, їх умови, термін дії, та час перебування на території комплексу описані у прайсі (тарифи) ТОК «Алігатор». З ними можна ознайомитися на офіційному сайті www.alligator.te.ua та/або в точках продажу абонементів. Придбаний абонемент активується в момент купівлі. Окрім абонементів які були придбані у форматі подарункового сертифікату, для яких передбачена активація протягом 1 місяця.
1.5. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на території комплексу. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед купівлею абонементу Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами та дотримуватися їх. При здійсненні оплати абонементу Відвідувач зобов’язаний розписатися в Журналі «Правила відвідування і користування послугами Тернопільського оздоровчого комплексу «Алігатор», чим підтверджує свою згоду на їх виконання.
1.6. Прохід на територію ТОК «Алігатор» є підтвердженням того, що:
• Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
• Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
• Відвідувач не має медичних протипоказань для занять спортом (принаймні, на дату придбання абонементу йому про це невідомо) та свідомо звільняє комплекс від будь-якої відповідальності за можливі нещасні випадки, які можуть трапитись з Відвідувачем на території ТОК «Алігатор».
• Особа, яка супроводжує неповнолітніх відвідувачів та особа яка надала неповнолітньому дозвіл на самостійне відвідування ТОК «Алігатор», зобов’язана ознайомити і роз'яснити підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі.
1.7. Відповідальність за наслідки, що виникли на території ТОК «Алігатор» внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на території ТОК «Алігатор», несе сам Відвідувач і / або Супроводжуюча особа.
1.8. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання свого зображення, яке випадково може потрапити в рекламні матеріали комплексу, відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».
1.9. Адміністрація залишає за собою право призупиняти перебування та не допускати в майбутньому на територію ТОК «Алігатор» Відвідувачів, які не дотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на акватериторії безоплатно, створюють неприйнятні умови для інших Відвідувачів та/або роботи персоналу ТОК «Алігатор», порушують громадський порядок та / або норми чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.
1.10. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу ТОК «Алігатор» і / або з інших причин.
1.11. Забороняється турбувати працівників ТОК «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу.
1.12. У разі втрати та/або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і/або чинного законодавства України.
1.13. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих, цінних речей, документів і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території ТОК «Алігатор», а також за припаркований біля комплексу автомобілів. У разі крадіжки або псування майна Відвідувача, він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал ТОК «Алігатор» для можливої допомоги у вирішенні ситуації.
1.14. Відвідувач усвідомлює і приймає той факт, що з розвитком ТОК «Алігатор», дані Правила та Правила інших підрозділів комплексу, підлягають коригуванню, зміні та прийняттю у новій редакції. Зокрема, комплекс має право без погодження з Відвідувачем вводити нові типи, види та категорії абонементів, розширювати, заміняти та вдосконалювати комплекс Послуг, які надаються за персоналізованими картками, уточнювати та змінювати назву абонементів; вводити в дію інші форми відвідування комплексу. Відвідувач погоджується з тим, що будь-які зміни до даних Правил впроваджуються в односторонньому порядку шляхом прийняття відповідного внутрішнього наказу ТОК «Алігатор». У випадку змін у роботі ТОК «Алігатор» (в тому числі внесення змін до даних Правил), ТОК «Алігатор» доводить інформацію Відвідувачам шляхом розміщення цих змін на офіційному сайті www.alligator.te.ua. Індивідуальне повідомлення кожного Відвідувача про дані зміни не вимагається. Зміни до Правил вступають у силу з моменту прийняття відповідного наказу. Зміна Правил не вважається зміною умов попередньо проданих абонементів (до моменту набрання чинності нової редакції), та не вважається такою, що здійснюється на власний розсуд.
1.15. Відвідування ТОК «Алігатор» Відвідувачем можливо тільки за умови відсутності у Відвідувача простроченої заборгованості перед комплексом, в іншому випадку адміністрація має право обмежити Відвідувачу доступ на територію комплексу та до деяких Послуг, до моменту погашення Відвідувачем такої заборгованості.
1.16. З метою безпеки та контролю за дотриманням правил відвідування на ТОК «Алігатор» ведеться відеоспостереження.
1.17. На території Зони тренажерів та групових занять та Акватериторії забороняється:
- перебувати та пересуватися у верхньому одязі, в брудному одязі та у вуличному взутті без бахіл;
- перебувати у стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння;
- користуватися послугами, які не входять у вартість абонементу або не оплачені додатково;
- приносити вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини, що сильно пахнуть, ріжучі, колючі предмети, будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, а також інші предмети, що можуть бути небезпечними для відвідувачів та персоналу ТОК «Алігатор». Відвідувачам заборонено проходження в приміщення комплексу (зокрема, але не виключно Фітнес-зони) і знаходження на тренувальних майданчиках з ручною поклажею закритого типу та великогабаритних розмірів. У випадку необхідності пронесення такої поклажу, на прохання представників охорони чи адміністрації ТОК «Алігатор», Відвідувач повинен пред'явити таку поклажу для проведення добровільного поверхового огляду, з метою забезпечення дотримання мір безпеки відвідувачів та співробітників ТОК «Алігатор».
- палити (в т.ч. електронні сигарети, вейп та ін.) та вживати спиртні напої, що принесені з собою;
- входити до службових приміщень, до яких належать кабінети, рецепції, технічні приміщення, самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;
- бігати коридорами, сходами та душовими приміщеннями, з метою уникнення травмування;
- турбувати інших відвідувачів комплексу;
- залишати речі у шафках після закінчення заняття (окрім, орендованих VIP шафок);
- приймати їжу у місцях, призначених для занять, у зонах відпочинку, у роздягальнях, окрім спеціальних локацій: Фітнес-бар, Аквабар, Лоббі-бар;
- робити відео- та фотозйомку в комерційних цілях без дозволу керівництва ТОК «Алігатор»;
- клієнтам, гостям та співробітникам комплексу вести будь-яку приватну підприємницьку діяльність без дозволу керівництва ТОК «Алігатор»;
- поширювати рекламну продукцію без погодження з адміністрацією ТОК «Алігатор»;
- вживати нецензурну лайку в межах комплексу, вчиняти образливе чіпляння до відвідувачів, персоналу та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян;
- справляти природні потреби поза межами туалетів;
- перебувати з інфекційними, шкірними та іншими видами захворювань, що передаються побутовим та повітряно-крапельним шляхом.
- перебувати з інфекційними, шкірними та іншими видами захворювань, що передаються побутовим шляхом, з відкритими ранами, переломами кісток, а також при наявності медичних та інших пов'язок і лейкопластирів.
1.18. Відвідувачі зобов'язані:
- відвідувати заняття виключно у дні та години, зазначені в умовах абонементу;
- переодягнутись у змінний спортивний одяг та взуття. Вхід на територію для тренувань можливий лише в закритому, чистому та сухому спортивному одязі (обов’язково вверх та низ) та закритому чистому спортивному взутті;
- суворо дотримуватись цих правил;
- дбайливо ставитися до обладнання ТОК «Алігатор»;
- дотримуватись та підтримувати громадський порядок та загальноприйняті норми поведінки, поводитися з повагою по відношенню до інших відвідувачів та персоналу комплексу;
- дотримуватись чистоти в комплексі та дотримуватись норм особистої гігієни;
- повідомляти інструктору про наявність хронічних захворювань, перенесені травми, вагітність та погане самопочуття;
- підкорятися вказівкам та вимогам інструкторів, адміністраторів, медперсоналу, охоронників та керівництва ТОК «Алігатор».


2. Порядок оплати послуг в зоні тренажерів та групових занять, акватериторії ТОК «Алігатор»

2.1. Рішення про тривалість перебування на території ТОК «Алігатор» кожен відвідувач приймає самостійно, в рамках умов придбаного абонементу.
2.2. Перебування на території ТОК «Алігатор» (в зоні після проходу турнікету) платне. Право на відвідування (див. п.1.2. що входить в зону тренажерів та групових занять) надається після придбання (повної оплати) на рецепції відповідного абонементу (пакету послуг) або разового відвідування згідно тарифів ТОК «Алігатор».
2.3. Тарифи ТОК «Алігатор» вказуються на сайті та на стендах біля ресепшну комплексу. Адміністрація залишає за собою право на зміну тарифів.
2.4. Крім оплати абонементу, кожен клієнт одноразово оплачує придбання персональної пластикової картки (клубна картка), яка містить всю інформацію про клієнта. Вартість картки згідно тарифів ТОК «Алігатор».
2.5. Допуск на територію комплексу без наявності клубної картки є разовою можливістю. Наступні рази, вхід на територію без картки неможливий. Відвідувач зобов’язаний надати клубну картку або придбати нову картку.
2.6. Кожен абонемент (або разове заняття) є персоналізованим для одного клієнта і не може передаватися третім особам (незалежно в якому зв’язку знаходяться між собою особи). Під персоналізацією розуміється надання клієнтом персональних даних, які встановлюють його особу, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, дата народження та фото (що робиться за допомогою веб-камери).Персоналізація є обов’язковою умовою при купівлю абонемента. Таким чином у випадку втрати картки, жодна стороння особа не зможе скористуватися послугами, які відвідувач попередньо оплатив.
У випадку відмови від фото, адміністрація залишає за собою право перед кожним пропуском відвідувача на територію, згідно абонементу (або разового заняття) вимагати пред'явити документ з фотографією, що посвідчує особу (паспорт, студентський квиток, права і т.д).Адміністрація несе відповідальність за збереження ваших даних, які являються конфіденційною інформацією, та не передаються третім особам або стороннім організаціям. Персональні дані кожного Відвідувача, використовуються внутрішньо ТОК «Алігатор» лише з ціллю надання послуг, саме тим особам, які їх придбали, а також з метою інформування клієнта, щодо його абонементу та новин комплексу.
2.7. Кожен абонемент відповідно до тарифів, має ряд визначених послуг, якими може користуватися Відвідувач, а також має встановлений час перебування у ТОК «Алігатор».
2.8. Після оплати абонемента (або разового тренування) Відвідувач отримує на ресепшні електронний браслет з ключем, який є пропуском через турнікети ТОК «Алігатор», залежно від придбаного абонементу, а також платіжним засобом за додаткові послуги та товари (див.п.2.15.). у комплексі «Алігатор». Вся інформація про спожиті товари і послуги накопичується в електронному вигляді на персональній картці.
2.9. Електронний браслет являється власністю ТОК «Алігатор», має матеріальну цінність і при виході з ТОК «Алігатор» через турнікет має бути повернутий на ресепшн та/або касу комплексу. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого електронного браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу комплексу.
У випадку втрати або пошкодження електронного браслету його власник повинен відшкодувати вартість браслету (ціна вказана в додатку цих правил). Під пошкодженням браслета розуміється будь-яка дія або бездіяльність Відвідувача, в результаті якої браслет втратив свої експлуатаційні властивості і не може бути використаний в подальшому за призначенням. Розрив ремінця браслета, вважається пошкодженням браслета.
Зауваження відвідувачів, щодо справності та цілісності браслета, приймаються лише у момент видачі його на ресепшні. У випадку, коли відвідувач здійснив вхід у ТОК «Алігатор», він підтверджує, що отримав на ресепшні справний та неушкоджений браслет. Забороняється виносити електронний браслет за межі ТОК «Алігатор». Усі електронні браслети комплексу є загальнодоступними, не персоналізуються та видаються у порядку на розсуд ресепшионіста.
2.10. Час перебування у комплексі нараховується від моменту проходу через турнікет на територію комплексу до моменту зворотного проходу через турнікет на ресепшн. Весь сумарний час фіксується на браслеті.
2.11. Після здійснення входу (перетину турнікету) автоматично списується 1 заняття з абонементу. Якщо під час перебування на території ТОК «Алігатор», до закінчення тривалості дії списаного заняття, Відвідувач здійснить вихід за межі турнікету та повернеться назад – автоматично відбудеться списання наступного заняття.
2.12. Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території ТОК «Алігатор». Адміністрація не несе відповідальності за понадлімітне перебування Відвідувача в комплексу. При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться. При перевищенні ліміту оплаченого часу, Відвідувач зобов’язаний додатково оплатити за кожен пакет понадлімітих хвилин (1 пакет = 5 хвилин) згідно тарифів.
2.13. Відвідувач має право перебувати у комплексі тільки у встановлені години роботи відповідно до оплаченого абонементу (або разового тренування). Графік роботи ТОК «Алігатор» розташований на сайті www.alligator.te.ua та на інформаційних стендах. Адміністрація залишає за собою право оголошувати неробочі святкові та санітарні дні. Інформація про припинення роботи комплексу, про зміну в розкладі, оголошується заздалегідь на інформаційних стендах та на сайті.
2.14. Переодягання, прийняття душу та сушка волосся входить в загальний час перебування в комплексі за 1 заняттям. До закінчення часу роботи ТОК «Алігатор», Відвідувач зобов'язаний покинути будівлю комплексу.
2.15. Кожен Відвідувач, окремо від абонемента (або разового тренування), згідно встановлених тарифів, оплачує користування послугами «SPA-зони» (Хаммам, ІЧ-сауна, масажі), Акватериторії (за умови відсутності включеної послуги в абонемент зони тренажерів та групових програм) та товарів в Аквабарі, фітнес-барі, дитячої кімнати (далі – додаткові послуги та товари). Гроші для придбання додаткових послуг та товарів, наперед вносяться на електронний браслет у касах комплексу, як депозит. Розрахунок за кожну конкретну послугу відбувається через електронний браслет на певній точці.
2.16. Закінченням відвідування та надання послуг комплексу вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку, здачею браслету в касі і оплатою понадлімітних хвилин / штрафів, якщо такі були зафіксовані.
2.17. Придбавши абонемент, відвідувач усвідомлює, що жодна з причин пов’язаних з його особистим життям, не є підставою для зміни строку дії абонементу. Хвороба відвідувача не є підставою для повернення грошових коштів (повністю або частково) сплачених відвідувачем при купівлі абонементу.
2.18. Усі абонементи комплексу включають можливість разово призупинити дію максимально на 5 днів, окрім абонементів «ТЗ_12 зан ранковий», «ТЗ_8 зан ранковий» та абонементів додаткових послуг (СПА, дитяча кімната, басейн додатково).
2.19. Термін дії усіх абонементів комплексу 30 календарних днів з моменту продажу, окрім абонементів для пенсіонерів та людей з інвалідністю «ТЗ_12 зан._басейн_зрілий», «ТЗ_12 зан._БЕЗ басейн_зрілий», «ТЗ_8 зан._басейн_зрілий», «Плавання_Дор_вільне_8 зан_зрілий», «СПА_абонем_1 міс.зрілий», «ТЗ_8 зан._БЕЗ басейн_зрілий» термін дії яких 60 календарних днів з моменту продажу.

3. Вікові обмеження щодо надання послуг в акватериторії, зоні тренажерів та групових занять ТОК «Алігатор»
3.1. Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги зони тренажерів та групових занять, SPA зони та акватериторії, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
3.2. Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пропускаються в акватериторію, зону тренажерів та групових занять ТОК «Алігатор» та їм надаються послуги тільки з повнолітньою супроводжуючою особою або після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента (разового входу), повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, який особисто заповнює та підписує бланк згоди.
3.3. Неповнолітні діти з 0 до 13 років (включно), пропускаються на акватериторію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою після повної оплати абонементу (разового входу). Виключенням є спортивні секції, що передбачають відвідування занять неповнолітніми, у випадку підписання батьками (опікунами) бланку згоди. Неповнолітні діти з 7 до 13 років (включно), пропускаються на територію зони тренажерів тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою після повної оплати абонементу (разового входу).
3.4. Неповнолітні діти віком від 3 до 12 років мають право перебувати в дитячій кімнаті ТОК «Алігатор». Перебування в дитячій кімнаті є платним.

4. Порядок проведення групових занять
4.1. Групові заняття проводяться виключно за розкладом;
4.2. Запізнення на групове заняття не являється приводом для зміни розкладу чи формату заняття.
4.3. Інструктор на власний розсуд, дбаючи виключно про життя та здоров'я Відвідувача, може надати аргументовану відмову у відвідуванні групових занять.
4.4. Зали групових тренувань (№ 4, 5, 6, 9), де проводяться заняття групових програм, єдиноборств та workout, призначені лише для осіб, які згідно розкладу та придбаних абонементів приймають участь у таких групових заняттях. Виключенням є Відвідувачі із абонементами «Royal card», лише за попереднім записом через ресепшн та за відсутності в цей час групових тренувань у залах №4 та №5.
4.5. Розклад групових занять та їх кількість складається на період до 1 (одного) місяця та може змінюватись на розсуд комплексу з врахуванням побажань відвідувачів.
4.6. Адміністрація комплексу має право вносити зміни в розклад групових занять, в тому числі, але не виключно, змінювати час та кількість занять, а також замінювати інструктора, який проводить групові заняття згідно з розкладом. Зі змінами розкладу групових програм Відвідувач може ознайомитись на офіційному сайті www.alligator.te.ua та/або в точках продажу абонементів.
4.7. Після завершення заняття Відвідувач повинен зібрати використовуваний ними інвентар та скласти у відведене для цього місце.
4.8. Інвентар та обладнання є загальнодоступними для Відвідувачів. Будь-хто з відвідувачів, має рівні права на користування інвентарем та обладнанням.

5. Порядок проведення тренувань в зоні тренажерів ТОК «Алігатор»
5.1. Відвідувачам забороняється:
- резервувати місця у тренажерних залах;
- брати диски, гантелі, грифи, штанги вологими руками. Це може призвести до вислизання обтяження з рук та його падіння;
- ставити на дермантинові та шкіряні покриття спортивного обладнання гантелі, грифи, гирі та інші предмети, які можуть їх пошкодити;
- не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів;
- забороняється торкатися рухомих частин блокових пристроїв;
- займатися на несправних тренажерах. У разі виявлення несправності (надрив троса, механічні пошкодження) необхідно повідомити про це інструктора;
- приступати до занять у залі при незагоєних травмах та загальному нездужанні;
- у тренажерному залі не дозволяється займатися з оголеним торсом;
- самовільно користуватися кондиціонерами, музичною та телеапаратурою, що є власністю ТОК «Алігатор»;
- використовувати під час занять парфумерні запахи, мазі та креми з різкими запахами.
5.2. Відвідувачі зобов'язані:
- приступати до занять у тренажерному залі лише після ознайомлення із цими правилами;
- використовувати спортивне та інше обладнання залу відповідно до його призначення та інструкцій щодо застосування;
- повідомляти інструктора про несправність спортивного обладнання;
- після заняття прибрати спортивний інвентар (диски, гантелі, штанги, інвентар тощо) у спеціально відведені місця, а використані одноразові склянки та серветки – в урну;
- заняття в тренажерному залі дозволені тільки в чистому, змінному, спортивному взутті, рекомендується використовувати зручне закрите взуття з гумовою та нековзною підошвою. Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті;
- при настанні поганого самопочуття під час занять необхідно припинити тренування та повідомити про це інструктора;
- вправи із вільними вагами необхідно виконувати на відстані не менше 1,5-2 метрів від скла та дзеркал;
- дотримуватись правил особистої гігієни, під час занять використовувати особистий рушник;
- стежити, щоб довгі і вільні деталі одягу, шнурки, рушники, волосся не потрапляли на частини тренажерів, що рухаються;
- вправи з вільною вагою виконуються виключно з інструктором або з іншим відвідувачем-партнером;
- використовувати зажими для штанги;
- при виборі будь-яких вправ та тренажерів для заняття Відвідувач повинен керуватись рівнем власної підготовки. Необхідні пояснення та консультацію можна отримати у інструктора.

6. Порядок відвідування басейнів, водних атракціонів та правила поводження на акватериторії.
6.1. Відвідувач зобов’язаний:
- виконувати всі вимоги, інструкції рятувальників та інших співробітників ТОК «Алігатор», щодо безпеки, порядку і чистоти на акватериторії.
- прийняти душ перед входом в басейн та/або після кожного відвідування сауни/ лазні, та не використовувати перед відвідуванням басейнів різні креми, мазі та інші засоби особистої гігієни.
- відвідувачі, які не вміють плавати, зобов'язані використовувати спеціальний інвентар для плавання.
- перед відвідуванням басейнів та водних атракціонів ознайомитися з інформаційними табличками, розташованими в акватериторії, особливо біля кожного з водних атракціонів, виконувати всі зазначені правила на них.
- на території басейнів дотримуватися правил безпеки знаходження на воді. Особам, які не вміють плавати, заборонено використання водних атракціонів. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними.
- у разі виявлення знаходження в небезпечному становищі іншого відвідувача, негайно повідомити про це рятувальнику акватериторії. При найменшому нездужанні та / або травмах звернутися в медпункт аквапарку ТОК «Алігатор».
- на території акватериторії знаходитися в спеціальних купальних костюмах (задля безпеки не рекомендовано носити купальні костюми з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами). Діти, які не привчені до горщика, повинні перебувати в спеціальних водостійких підгузках. При використанні водних атракціонів адміністрація не несе відповідальності за цілісність купальних костюмів і плавок відвідувачів.
- Відвідувачі басейну зобов’язані дотримуватись правил особистої гігієни під час відвідування басейну.

6.2. Відвідувачам забороняється:
- стрибати і пірнати з бортиків басейнів, гідромасажу, джакузі, гірок;
- утримувати один одного під водою, кричати, виконувати акробатичні стрибки;
- ходити по гратах, що закривають переливні лотки;
- бігати, створювати небезпечні для себе та інших відвідувачів ситуації;
- входити в великий басейн і виходити з нього в не відведених для цього місцях;
- залишати неповнолітніх дітей (особливо до 14 років) без нагляду повнолітньої особи (старше 18 років) на всій території комплексу.
- брати з собою та використовувати вироби зі скла, в тому числі посуд та інші небезпечні предмети, а також власні продукти харчування і напої, крім дитячого або спеціального харчування (упакованого тільки в пластикову тару);
- спиртні напої, наркотичні засоби, цигарки. Паління (в тому числі палити електронними сигаретами) заборонене на всій акватериторії. Порушення заборони тягне за собою накладення ТОК «Алігатор» штрафу (Додаток 1) та призупинення перебування таких Відвідувачів на акватериторії, без грошового відшкодування;
- холодну, вогнепальну, пневматичну, газову, травматичну зброю, вибухонебезпечні і легкозаймисті, токсичні і сильно пахущі речовини, колючі і ріжучі предмети;
- аерозолі, різноманітні хімічні речовини.
- перебувати в спідній білизні, та іншому одязі не призначеному для плавання. Вхід в акватериторію дозволено тільки за наявності у відвідувача купального костюма, змінного чистого взуття та рушника;
- використовувати акватериторію у цілях особистої гігієни, зокрема: голитися (в будь-яких зонах тіла), стригтися, робити епіляцію, маски, пілінги, скраби, обгортання, прати та чистити особисті речі і т.д.;
- перебувати з колясками для осіб з обмеженими можливостями, велосипедами (повинні залишитися поза акватериторією);
- тренувати інших відвідувачів в приміщені плавального басейну.
6.3. Дітям забороняється заходити до басейну без дозволу інструктора/тренера та йти з занять, не попередивши про це інструктора/тренера. Батьки несуть відповідальність за шкоду завдану діями їх дітей та інші негативні наслідки недотримання правил відвідування плавального басейну та правил техніки безпеки їхніми дітьми.
6.4. Особи, що супроводжують дітей та/або інших відвідувачів басейну під час їх відвідування, зобов’язані очікувати закінчення часу відвідування в холі, у відведеному для очікування місці. Вхід до інших приміщень здійснюється лише з дозволу адміністрації ТОК «Алігатор». Батьки дітей та інші особи, що супроводжують дітей не мають права вмішуватись в процес навчання.

7. Дії на період воєнного стану.
7.1.Відвідувач погоджується з тим, що на період дії воєнного стану, під час сигналу повітряної тривоги, який буде лунати на території міста Тернопіль, перебуваючи на території ТОК «Алігатор»:
- ТОК «Алігатор» проводить додаткове оповіщення Відвідувачів, про початок у місті сигналу «Повітряна тривога», безпосередньо у закладі, протягом процесу отримання послуг, зокрема, але не виключно, шляхом транслювання аудіо сигналу на території закладу, якщо на те буде технічна можливість;
- Кожен Відвідувач зобов’язується ознайомитися, перед відвідуванням ТОК «Алігатор» з додатковою інформацією про розташування найближчого укриття, яка розміщена при вході у заклад та на центральних ресепшнах закладу;
- Кожен Відвідувач самостійно несе відповідальність та зобов'язаний дотримуватися порядку дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема при отриманні сигналу «Повітряна тривога», що передбачено статтею 21 Кодексу Цивільного Захисту України;
- ТОК «Алігатор» має право припинити надання Послуг. Будь-які компенсації та повернення в такому випадку не передбаченні;
- Відвідувач, який дав згоду про надання послуг ТОК «Алігатор» на користь неповнолітньої особи, яка відвідує комплекс, зобов'язаний особисто забезпечити дотримання, такою неповнолітньою особою, порядку дій під час надзвичайних ситуацій та її евакуацію з території комплексу у своєму супроводі, одразу після отримання сигналу «Повітряна тривога»;


Всі зауваження та пропозиції щодо роботи ТОК «Алігатор» можете висловлювати безпосередньо Адміністрації та на пошту alligator1marketing@gmail.com, тел. (067) 555 6 888
 

ДОДАТОК 1
До правил відвідування і користування послугами ТОК «Алігатор»

Таблиця компенсацій за нанесену шкоду
 
Пошкодження та втрата браслета зони тренажерів та групових занять       75 гривень
Пошкодження та втрата браслета Акватериторії       95 гривень
Пошкодження та втрата номерка гардеробу       50 гривень
За куріння на території комплексу 500 гривень