ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
САУНИ В КОМПЛЕКСІ «АЛІГАТОР»

1. Загальні положення та правила
1.1. Сауна «Алігатор» - це частина тернопільського оздоровчого комплексу «Алігатор», що розташована за адресою вул. Гайова, 29 та спеціалізується в наданні банних послуг (фінська сауна).
1.2. Територія Cауни «Алігатор», включає в себе:
• приміщення фінської сауни
• приміщення з теплим басейном (12м.)
• приміщення з контрастним (холодним) басейном
• зона відпочинку
• кімната сну
• душова та туалетна кімнати
• більярд (американский пул)
1.3. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на території Cауни. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед укладенням публічного договору надання послуг (оплатою за оренду Cауни) Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами.
1.4. Прохід на територію Cауни «Алігатор» є підтвердженням того, що:
• Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
• Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
• Супроводжуюча особа ознайомила і роз'яснила підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі.
1.5. Відповідальність за наслідки, що виникли на території Cауни внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на території Cауни, несе сам Відвідувач і / або Супроводжуюча особа.
1.6. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання його зображення, імені і т.д. в рекламних матеріалах, в т.ч. відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».
1.7. Адміністрація залишає за собою право не допускати на територію Cауни та призупиняти перебування Відвідувачів, які не відповідають та не дотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території Cауни безоплатно, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Відвідувача, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.
1.8. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу комплексу «Алігатор» і / або з інших причин.
1.9. Забороняється заходити в будь-які службові приміщення в комплексі «Алігатор», торкатися і самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;
1.10. Забороняється турбувати працівників комплексу «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу;
1.11. На території Cауни забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку комерційного спрямування без письмового погодження з адміністрацією комплексу «Алігатор»;
1.12. У разі втрати та / або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і / або чинним законодавством України.
1.13. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих речей і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території комплексу «Алігатор». У разі крадіжки або псування майна Відвідувача він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал Cауни «Алігатор».

2. Порядок відвідування та оплати послуг Cауни
2.1. Рішення про тривалість перебування на території Cауни «Алігатор» кожен відвідувач приймає самостійно. Право на відвідування Cауни надається після оплати адміністратору коштів згідно тарифу. Вартість послуг вказана у прейскуранті.
2.2. Відвідування Cауни здійснюється за попереднім записом.
При бронюванні Послуги Відвідувач зобов'язаний здійснити аванс в розмірі 200 грн. При скасування броні пізніше ніж за 4 години до початку сеансу аванс не повертається.
2.3. Відвідувачам до 18 років дозволяється відвідування Cауни тільки в супроводі дорослих. Адміністрація залишає за собою право перед оплатою вимагати пред'явити: документ, що підтверджує вік особи.
2.4. При виявленні, яких-небудь дефектів до початку сеансу, клієнт зобов'язаний негайно повідомити про це адміністратора Cауни «Алігатор».
2.5. Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території Сауни. За 15 хвилин до кінця сеансу, адміністратор має право попередити клієнта про завершення часу перебування в Сауні. Клієнт зобов'язаний покинути територію Сауни відразу після закінчення сеансу.
2.6. За 5 хвилин до закінчення сеансу адміністратор Сауни зобов’язаний провести контрольний обхід приміщень Сауни «Алігатор». У випадку нанесення матеріальних збитків Відвідувач зобов’язаний відшкодувати дані збитки в повному обсязі, згідно таблиці компенсацій (Додаток 1).
2.7. Клієнт може продовжити час перебування, сповістивши про це адміністратора і, повністю оплативши наступний сеанс, тільки у випадку, якщо час подальшого сеансу є вільним і не заброньований.
2.8. Мінімальний час оренди - 2 години. За кожну неповну годину знімається плата повної вартості однієї години користування Сауною.
2.9. У випадку виникнення непередбачуваних технічних несправностей, зниження цін на перебування в Сауні «Алігатор» або грошове відшкодування не здійснюється.
2.10. У випадку дострокового припинення користування послугами Сауни за ініціативою клієнта - грошове відшкодування не здійснюється.

3. Порядок користуванням послугами Сауни «Алігатор».
3.1. Загальні положення:
• Забороняється здійснювати прийом їжі і напоїв за межами зони відпочинку, в непередбачених для цього місцях, зокрема у басейні, в приміщеннях сауни та ін.
• Забороняється справляти природні потреби поза межами туалетів.
• Забороняється використовувати територію Сауни у цілях особистої гігієни, зокрема: голитися (в будь-яких зонах тіла), стригтися, робити епіляцію, маски, пілінги, скраби, обгортання, прати та чистити особисті речі і т.д.;
• Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території Сауни «Алігатор» не дозволяється. За куріння у заборонених місцях та порушення пожежної безпеки, Гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 10 НМДГ, згідно статті 175.1 КУпАП.
• Забороняється вхід на територію душових, саун та басейнів без змінного взуття та одягу.
• Забороняється стрибати, пірнати з бортиків басейнів, утримувати один одного під водою.
• При відвідуванні Сауни Відвідувач підтверджує, що ні він, ні неповнолітні Відвідувачі (яких він супроводжує) не мають медичних протипоказань щодо тривалості та інтенсивності відвідувань сауни і повністю приймає на себе відповідальність за стан свого здоров'я і здоров'я неповнолітніх Відвідувачів, які відвідують сауну разом з ним.
3.2. Забороняється перебувати на території і користуватися послугами Сауни Відвідувачам:
• з ознаками алкогольного, наркотичного, токсичного сп'яніння та у психічно неврівноваженому стані;
• з тваринами;
• з дитячими колясками, колясками для осіб з обмеженими можливостями, велосипедами (повинні залишитися поза територією сауни);
• неповнолітнім (до 18 років) без супроводу і належного контролю повнолітніх супроводжуючих осіб. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними
• у верхньому одязі, в брудному одязі та у вуличному взутті;
• в спідній білизні, та іншому одязі не призначеному для плавання. Користування послугами сауни дозволено тільки за наявності у відвідувача купального костюма, змінного чистого взуття та рушника;
• з інфекційними, шкірними та іншими видами захворювань, що передаються побутовим шляхом, з відкритими ранами, переломами кісток, а також при наявності медичних та інших пов'язок і лейкопластирів.
• з іншими хворобами та особливостями, що мають прямі протипоказання підвищених температур .
3.3. Відвідувач зобов’язаний:
• виконувати всі вимоги, інструкції співробітників комплексу «Алігатор», щодо безпеки, порядку і чистоти на території сауни, а також знати і дотримуватися даних правил відвідування і користування послугами.
• повідомляти адміністрації комплексу про всі небезпечні ситуації і предмети, які можуть загрожувати безпеці людей, що знаходяться на території комплексу «Алігатор».
• прийняти душ перед входом в басейн та/або після кожного відвідування сауни, та не використовувати перед відвідуванням басейнів різні креми, мазі та інші засоби особистої гігієни.
• на території басейнів дотримуватися правил безпеки знаходження на воді. Особи, які досягли 18 років, несуть повну відповідальність за себе і за неповнолітніх осіб, які прийшли разом з ними.
• у разі виявлення знаходження в небезпечному становищі іншого відвідувача, негайно повідомити про це адміністратора Сауни.
• на території сауни знаходитися в спеціальних купальних костюмах (задля безпеки не рекомендовано носити купальні костюми з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами). Діти, які не привчені до горщика, повинні перебувати в спеціальних водостійких підгузниках.
3.4. Забороняється відвідувачам брати з собою та використовувати:
• вироби зі скла, в тому числі посуд та інші небезпечні предмети;
• власні продукти харчування і напої, крім дитячого або спеціального харчування (упакованого тільки в пластикову тару);
• спиртні напої, наркотичні засоби, цигарки.
• холодну, вогнепальну, пневматичну, газову, травматичну зброю, вибухонебезпечні і легкозаймисті, токсичні речовини, колючі і ріжучі предмети;
• аерозолі, різноманітні хімічні речовини.

4. Особливості відвідування фінської сауни
4.1. Зверніть увагу на часовий режим перебування в парній. Рекомендовано розбити процедури на інтервали. Максимально рекомендований час перебування в парній за раз до 15 хв., а перерви між ними не менше 15 - 30 хв.
4.2. Розпочинати процедуру прогрівання організму слід з нижньої полиці, в горизонтальному положенні, не більше 4-5 хв. перебування для новачків та 7-8 хв. для постійних Відвідувачів.
4.3. Перебуваючи в сауні, необхідно застелити лаву підстилкою (рушником). Підстилка необхідна не тільки в гігієнічних цілях, але і для того, щоб запобігти опік, так як високі температури сауни досить сильно розігрівають всі предмети, що знаходяться всередині, в тому числі і лаву.
4.4. Вийшовши з парильні, потрібно обов’язково змити піт під прохолодним душем і лише після цього на 5-20 секунд можна зануритися в холодний (контрастний) басейн.
4.5. Щоб запобігти перегріву голови, волосся під час прийняття душу слід залишати сухим
4.6. Під час перерв обов’язково поповнюйте водно-сольовий баланс в організмі.
4.7. У середньому вся лазнева процедура не повинна тривати більше 3 годин, а в сауні можна знаходитися загалом не більше 35-40 хв., незалежно від кількості заходів.
4.8. Суворо заборонено поливати воду на камені в фінській сауні. Вологість фінської сауни не повинна перевищувати 10-15%, інакше весь ефект прирівнюється до нуля.
4.9. Заборонено поливати камені ароматичними сумішами та маслами. Тонкі ефіри на каменях просто горять, наповнюючи кімнату запахом гару.
4.10. Забороняється накривати камені в сауні сторонніми предметами (рушниками, купальниками та ін.) - це пожежонебезпечно.
4.11. У парильні необхідно орієнтуватися на власне самопочуття: щойно з’явилося відчуття дискомфорту слід відразу припинити процедуру.

Всі зауваження та пропозиції щодо роботи Сауни можете висловити безпосередньо Адміністрації комплексу та/або на електронну пошту: alligator1marketing@gmail.com