Найбільший та найсучасніший оздоровчий
Фітнес-центр м.Тернопіль -  "Алігатор"

(067) 555 6 888 / натисніть 2

Понеділок: з 12:00 до 22:00
Вівторок - Субота: з 10:00 до 22:00
Неділя: з 10:00 до 20:00

В 2021 році оздоровчо-відпочинковий комплекс "Алігатор" відкрив найбільший фітнес-центр у місті Тернопіль. Площа центру більше 2000 м2,яка включає в себе:

- 3 силових тренажерних зала з сучасним та професійним обладненням Interatletica
- 2 кардіо зали з понад 30 одиниць кардіо обладнання (бігові доріжки, орбітреки, велосипеди горизонтальні та вертикальні, степпери, air bike, гребний тренажер Concept, лижний тренажер Concept іт.д.)
- простора зона розминки та відпочинку
- Зал групових прогам: силовий фітнес, зумба фітнес, стретчинг, йога, пілатес і т.д.
- Фітнес бар з широким та доступним асортиментом спортивного харчування (протеїн, амінокислити, поживні батончики) здорові та натуральні коктейлі. Наші ціни як у магазині
- Дитяча кімната, де ваші дітки будуть під наглядом вихователя поки ви тренуєтесь (в процесі запуску)
- Басейн - наша родзинка, адже в нас не просто басейн зі спортивними доріжками в нас критий аквапарк із зоною джакузі, гідромасажем, дорослими та дитячими басейнами
- СПА зона - Хаммам, інфрачервона сауна, контрасний басейн, 2 масажних кабінети
- окремі просторі роздягальні для чоловіків та жінок, у кожного свій душ, санвузол, дзеркалами з фенами і вихід до басейну


В тренажерному залі підібрані усі необходні  знаряддя  та тренажери для зміцнення тіла, втрати зайвої ваги та корекції фігури. Професійність тренерів, комфортні умови тренувань та розширені можливості кожного абонемента створюють прекрасну атмосферу для підтримки ідеальної фізичої форми.
Найбільша в місті професійна кардіолінія (степперы , сидячий и лежачий велоергометри, кросс-тренажери і бігові доріжки) значно підвищує ефективність і результативність кожного тренування, дає можливість досягати необхідних результатів незалежно від віку і фізичного стану.
Наші тренери - досвідчені спортсмени, професійно розроблять для Вас оптимальну систему тренувань, для якомога кращого результату. Пакетні пропозиції наших абонементів створюють кращу в місті систему додаткових сервісів .

В зоні басейну є свої додаткові напрямки:

  • плавання для немовлят від 3 місяців до 3 років
  • плавання для дітей від 3 років до 5 років (єдина у місті)
  • плавання для дітей від 5 років
  • плавання для дорослих
  • реабілітація у воді
  • Аква - аеробіка (єдина у місті)
  • індивідуальні тренування
 

Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»
  • Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
  • Неповнолітні діти до 13 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції кікбоксингу та групового/індивідуального плавання, де заняття проходить під наглядом тренера, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
  • Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди. Тільки після цього йде продаж абонемента та користування послугами.


  
 
 

Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор
Фітнес центр спорт тернопіль Алігатор