ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
ФІТНЕС-ЦЕНТРУ В КОМПЛЕКСІ «АЛІГАТОР»

1. Загальні положення та правила
1.1. Фітнес-центр «Алігатор» - це частина готельно-розважального комплексу «Алігатор» (далі комплекс «Алігатор»), що розташований за адресою вул. Гайова, 29 та спеціалізується в наданні приміщень спортивного призначення (тренажерний зал, груповий зал, зона спортивних доріжок) та консультацій з питань фітнесу.
1.2. Територія Фітнес-центру знаходиться в середині акватериторії комплексу «Алігатор», включає в себе:
- Силовий зал та кардіо-зал – територія тренажерного залу з професійним фітнес обладнанням;
- Груповий зал – для групових фітнес тренувань відповідно до розкладу і тільки з професійним інструктором.
- Зона в дорослому басейні - 3 спортивні доріжки
Загальними для всіх Відвідувачів акватериторії комплексу "Алігатор" (в т.ч. і фітнес-центру), є приміщення роздягалень, душових, вбиралень, зона аквабару.

Крім того, відповідно до типу оплачуваного абонементу (пакету послуг), у користування Відвідувачів фітнес-центру можуть входити такі зони:
- Територія SPA-зони (приміщення турецької сауни – Хаммам, кабіна інфрачервоної сауни, зона контрастного (холодного) басейну, душові, туалетна кімната)
- Зона в дорослому басейні - для проведення аква-аеробіки

1.3. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на території Фітнес-центру. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед укладенням публічного договору надання послуг (оплатою за перебування в Фітнес-центрі) Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами.
1.4. Прохід на територію фітнес-центру «Алігатор» є підтвердженням того, що:
- Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
- Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
- Супроводжуюча особа ознайомила і роз'яснила підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі.
1.5. Відповідальність за наслідки, що виникли на території Фітнес-центру внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на території Фітнес-центру, несе сам Відвідувач і / або Супроводжуюча особа.
1.6. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання його зображення, імені і т.д. в рекламних матеріалах, в т.ч. відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».
1.7. Адміністрація залишає за собою право не допускати на територію Фітнес-центру та призупиняти перебування Відвідувачів, які не відповідають та не дотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території SPA зони безоплатно, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Відвідувача, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.
1.8. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу комплексу «Алігатор» і / або з інших причин.
1.9. Забороняється заходити в будь-які службові приміщення в комплексі «Алігатор», торкатися і самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;
1.10. Забороняється турбувати працівників комплексу «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу;
1.11. На території Фітнес-центру забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку комерційного спрямування без письмового погодження з адміністрацією комплексу «Алігатор»;
1.12. У разі втрати та / або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і / або чинним законодавством України.
1.13. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих, цінних речей, документів і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території комплексу «Алігатор», а також за припарковану біля комплексу автомашину. У разі крадіжки або псування майна Відвідувача він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал комплексу «Алігатор» для можливої допомоги у вирішенні ситуації.

2. Порядок відвідування та оплати послуг Фітнес-центру
2.1. Рішення про тривалість перебування на території Фітнес-центру «Алігатор» кожен відвідувач приймає самостійно.
2.2. Перебування на території Фітнес-центру (в зоні після проходу турнікету) платне. Право його на відвідування (див. п.1.2. що входить в зону фітнес-центру) надається після придбання (повної оплати) на центральній рецепції відповідного абонементу (пакету послуг) або разового відвідування згідно тарифів фітнес-центру.
2.3. Тарифи фітнес-центру вказуються на сайті та на стендах біля центральної рецепції. Адміністрація залишає за собою право на зміну тарифів.
2.4. Кожен Відвідувач має право придбати тільки той абонемент (або разове заняття), який відповідає його віку, виду напрямку який бажає відвідувати та іншим умовам зазначених на тарифах фітнес-центру.
2.5. Крім оплати абонементу, кожен клієнт разово оплачує придбання персональної пластикової карточки, яка містить всю інформацію про клієнта. Без неї допуск на територію фітнес-центру не можливий.
2.6. Кожен абонемент (або разове заняття) є персоналізованим для одного клієнта і не може передаватися третім особам (не в залежності в якому зв’язку знаходяться між собою). Під персоналізацією розуміється надання клієнтом контактних даних, які встановлюють його особистість, а саме: Прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, дату народження та фото (що робиться за допомогою веб-камери).
- Персоналізація є обов’язковою умовою при купівлю абонемента. Таким чином у випадку втрати картки, ніяка стороння особа не зможе скористуватися послугами, які ви попередньо оплатили. У випадку вашої відмови від фото адміністрація залишає за собою право перед кожним пропуском вас на територію, згідно абонементу (або разового заняття) вимагати пред'явити документ, що підтверджує вас як особу (паспорт, студентський квиток, права і т.д).
- Адміністрація несе відповідальність за збереження ваших даних, які являються конфіденційною інформацією, та не передаються третім особам або стороннім організаціям. Персональні дані кожного Відвідувача, використовуються внутрішньо комплексом «Алігатор» лише з ціллю надання послуг саме тим особам, які їх придбали, а також з ціллю інформування клієнта щодо його абонементу.
2.7. Кожен абонемент відповідно до тарифів, має ряд послуг, якими може користуватися Відвідувач, а також має встановлений час перебування у фітнес-центрі комплексу «Алігатор».
2.8. Після оплати абонемента (або разового тренування) Відвідувач отримує на центральній рецепції електронний браслет, який є пропуском через турнікет, ключем від персональної шафки, а також платіжним засобом за додаткові послуги та товари (див.п.2.15.). на акватериторії. Вся інформація про спожиті на акватериторії товари і послуги накопичується в електронному вигляді на браслеті.
2.9. Електронний браслет являється власністю комплексу «Алігатор», має матеріальну цінність і при виході з акватериторії через турнікет має бути повернутий в касу. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого електронного браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу комплексу.
- У випадку втрати або пошкодження електронного браслету його власник повинен відшкодувати вартість браслету (ціна вказана на касі). Під пошкодженням браслета розуміється будь-яка дія або бездіяльність Відвідувача, в результаті якого браслет втратив свої експлуатаційні властивості і не може бути використаний в подальшому за призначенням. Розрив ремінця браслета, вважається пошкодженням браслета.
- УВАГА! Зауваження відвідувачів щодо справності та цілісності браслета приймаються лише у момент видачі його у касах аквапарку. Якщо відвідувач перетнув за допомогою браслета турнікет – це означає, що він отримав у касира справний та неушкоджений браслет. Забороняється виносити електронний браслет за межі акватериторії.
2.10. Час перебування у фітнес-центрі нараховується від моменту отримання браслету та проходу через турнікет до моменту здачі браслету на касі і зворотного проходу через турнікет.
2.11. Додатково до кожного купленого часового тарифу в аквапарк, відвідувачу надається 20 хвилин для переодягання. Весь сумарний час фіксується на браслеті.
2.12. Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території фітнес-центру. Адміністрація не несе відповідальності за перебування Відвідувача в фітнес-центрі, понад бажаного їм періоду часу. При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться. При перевищенні ліміту оплаченого часу, Відвідувач зобов’язаний додатково оплатити за кожну над лімітну хвилину згідно тарифів.
2.13. Відвідувач має право перебувати у фітнес-центрі тільки у встановлені години роботи відповідно до оплаченого абонементу (або разового тренування). Графік роботи фітнес-центру розташований на сайті alligator.te.ua та на інформаційних стійках. Адміністрація залишає за собою право оголошувати протягом року неробочі святкові та санітарні дні. Інформація про припинення роботи фітнес-центру, про зміну в розкладі оголошується заздалегідь на інформаційних стендах та на сайті.
2.14. Переодягання, прийняття душу та сушка волосся входить в загальний час перебування в фітнес-центрі (додаткові 20 хв, див. п.2.1). До закінчення часу роботи Аквапарку, Відвідувач зобов'язаний покинути акватериторію (за 30 хвилин до граничного часу перебування в Аквапарку), попрямувати в роздягальню, після чого виконати вимоги п. 2.7 цих Правил та залишити будівлю комплексу «Алігатор».
2.15. Кожен Відвідувач, окремо від абонемента (або разового тренування), згідно встановлених тарифів, оплачує користування послугами «SPA-зони» (Хаммам, ІЧ-сауна, масажі) та товарів в Аквабарі (далі – додаткові послуги та товари). Гроші для придбання додаткових послуг та товарів, наперед вносяться на електронний браслет у касах Аквапарку, як депозит. Розрахунок за кожну конкретну послугу відбувається через електронний браслет на певній точці. Не використані кошти з браслету повертаються Відвідувачу, на касі, після зворотного виходу через турнікет аквапарку.
2.16. Закінченням відвідування та надання послуг фітнес-центру вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку з обов’язковою здачею браслету в касі і оплатою понад лімітних хвилин / штрафів, якщо такі були зафіксовані.

3. Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»
3.1. Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
3.2. Неповнолітні діти до 13 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції кікбоксингу та групового/індивідуального плавання, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
3.3. Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги також тільки з повнолітньою супроводжуючою особою або після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди.