ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
ФІТНЕС-ЦЕНТРУ В КОМПЛЕКСІ «АЛІГАТОР»

1. Загальні положення та правила
1.1. Фітнес-центр «Алігатор» - це частина готельно-розважального комплексу «Алігатор» (далі комплекс «Алігатор»), що розташований за адресою вул. Гайова, 29 та спеціалізується в наданні приміщень спортивного призначення (тренажерний зал, груповий зал, зона спортивних доріжок) та консультацій з питань фітнесу.
1.2. Територія Фітнес-центру знаходиться в середині акватериторії комплексу «Алігатор», включає в себе наступні тренувальні території:
- Силовий зал та кардіо-зал – територія тренажерного залу з професійним фітнес обладнанням;
- Груповий зал – для групових фітнес тренувань відповідно до розкладу і тільки з професійним інструктором.
- Зона в дорослому басейні - 3 спортивні доріжки
Загальними для всіх Відвідувачів акватериторії комплексу "Алігатор" (в т.ч. і фітнес-центру), є приміщення роздягалень, душових, вбиралень, зона аквабару.

Крім того, відповідно до типу оплачуваного абонементу (пакету послуг), у користування Відвідувачів фітнес-центру можуть входити такі зони:
- Територія SPA-зони (приміщення турецької сауни – Хаммам, кабіна інфрачервоної сауни, зона контрастного (холодного) басейну, душові, туалетна кімната)
- Зона в дорослому басейні - для проведення аква-аеробіки

1.3. Типи абонементів, їх умови, термін дії, та час перебування на території комплексу прописується у прайсі (тарифи) фітнес-центру. З ними можна ознайомитися на офіційному сайті www.alligator.te.ua та/або в точках продажу абонементів. Всі абонементи мають бути активовані протягом 12 місяців з дати придбання.
1.4. Ці Правила є обов'язковими для всіх без винятку Відвідувачів, які перебувають на території Фітнес-центру. Незнання або недотримання цих правил не звільняє Відвідувача від відповідальності за їх порушення. Перед укладенням публічного договору надання послуг (оплатою за перебування в Фітнес-центрі шляхом оформлення абонементу) Відвідувач зобов'язаний уважно ознайомитися з цими Правилами та дотримуватися їх.
1.5. Прохід на територію фітнес-центру «Алігатор» є підтвердженням того, що:
- Відвідувач ознайомлений з цими Правилами, і вони йому зрозумілі;
- Відвідувач повністю згоден з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися, несучи ризик несприятливих наслідків у разі їх порушення;
- Відвідувач не має медичних протипоказань для занять спортом (принаймні, на дату укладення публічного Договору йому про це невідомо) та свідомо звільняє комплекс від будь-якої відповідальності за можливі нещасні випадки, які можуть трапитись з Відвідувачем на території фітнес-центру.
- Супроводжуюча особа ознайомила і роз'яснила підопічним неповнолітнім ці Правила в повному обсязі.
1.6. Відповідальність за наслідки, що виникли на території Фітнес-центру внаслідок незнання і / або недотримання цих Правил і / або інструкцій (правил) з користування об'єктами, розташованими на території Фітнес-центру, несе сам Відвідувач і / або Супроводжуюча особа.
1.7. Скориставшись послугами комплексу, Відвідувач автоматично дає згоду на використання його зображення, імені і т.д. в рекламних матеріалах, в т.ч. відповідно до ст.8 ЗУ «Про рекламу».
1.8. Адміністрація залишає за собою право не допускати на територію Фітнес-центру та призупиняти перебування Відвідувачів, які не відповідають та не дотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території SPA зони безоплатно, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Відвідувача, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України - без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.
1.9. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за отримані травми, пошкодження та збитки, які виникли внаслідок невиконання та / або неналежного виконання ними даних Правил, рекомендацій персоналу комплексу «Алігатор» і / або з інших причин.
1.10. Забороняється заходити в будь-які службові приміщення в комплексі «Алігатор», торкатися і самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які порушили цей пункт Правил, несуть повну відповідальність, в тому числі матеріальну, за неполадки, аварії і їх наслідки, що відбулися в цій зоні, а також як наслідок на всій території комплексу;
1.11. Забороняється турбувати працівників комплексу «Алігатор», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами, попередньо письмово не узгодженими з адміністрацією комплексу;
1.12. На території Фітнес-центру забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку комерційного спрямування без письмового погодження з адміністрацією комплексу «Алігатор»;
1.13. У разі втрати та / або пошкодження майна комплексу «Алігатор» з вини Відвідувача, він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки в повному обсязі, а також понести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до даних Правил і / або чинним законодавством України.
1.14. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за збереження особистих, цінних речей, документів і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території комплексу «Алігатор», а також за припарковану біля комплексу автомашину. У разі крадіжки або псування майна Відвідувача він зобов'язаний негайно повідомити про це персонал комплексу «Алігатор» для можливої допомоги у вирішенні ситуації.
1.15. Відвідувач усвідомлює і приймає той факт, що з розвитком комплексу «Алігатор», дані Правила та Правила інших підрозділів комплексу, підлягають коригуванню, зміні та прийняттю у новій редакції. Зокрема, але не виключно, комплекс має право без погодження з Відвідувачем вводити нові типи, види та категорії абонементів, розширювати, заміняти та вдосконалювати комплекс Послуг, які надаються за Клубними картками, уточнювати та змінювати назву абонементів; вводити в дію інші форми відвідування Клубу. Відвідувач погоджується з тим, що будь-які зміни до даних Правил впроваджуються в односторонньому порядку шляхом прийняття відповідного внутрішнього наказу комплексом. У випадку внесення змін до даних Правил, Комплекс доводить інформацію про зміни до відома Відвідувача шляхом розміщення нової редакції Правил фітнес-центру, на офіційному сайті www.alligator.te.ua та/або в точках продажу абонементів. Індивідуальне повідомлення кожного Відвідувача для вступу в силу змін до Правил не вимагається. Зміни до Правил вступають у силу з моменту прийняття відповідного наказу. Зміна Правил не вважається зміною умов попередньо проданих абонементів (до моменту вступлення у дію нової редакції) та не вважається такою, що здійснюється на власний розсуд.

2. Порядок відвідування та оплати послуг Фітнес-центру
2.1. Рішення про тривалість перебування на території Фітнес-центру «Алігатор» кожен відвідувач приймає самостійно.
2.2. Перебування на території Фітнес-центру (в зоні після проходу турнікету) платне. Право його на відвідування (див. п.1.2. що входить в зону фітнес-центру) надається після придбання (повної оплати) на центральній рецепції відповідного абонементу (пакету послуг) або разового відвідування згідно тарифів фітнес-центру.
2.3. Тарифи фітнес-центру вказуються на сайті та на стендах біля центральної рецепції. Адміністрація залишає за собою право на зміну тарифів.
2.4. Кожен Відвідувач має право придбати тільки той абонемент (або разове заняття), який відповідає його віку, виду напрямку який бажає відвідувати та іншим умовам зазначених на тарифах фітнес-центру.
2.5. Крім оплати абонементу, кожен клієнт разово оплачує придбання персональної пластикової карточки (клубна карта), яка містить всю інформацію про клієнта. Без неї допуск на територію фітнес-центру не можливий.
2.6. Кожен абонемент (або разове заняття) є персоналізованим для одного клієнта і не може передаватися третім особам (не в залежності в якому зв’язку знаходяться між собою). Під персоналізацією розуміється надання клієнтом контактних даних, які встановлюють його особистість, а саме: Прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, дату народження та фото (що робиться за допомогою веб-камери).
- Персоналізація є обов’язковою умовою при купівлю абонемента. Таким чином у випадку втрати картки, ніяка стороння особа не зможе скористуватися послугами, які ви попередньо оплатили. У випадку вашої відмови від фото адміністрація залишає за собою право перед кожним пропуском вас на територію, згідно абонементу (або разового заняття) вимагати пред'явити документ, що підтверджує вас як особу (паспорт, студентський квиток, права і т.д).
- Адміністрація несе відповідальність за збереження ваших даних, які являються конфіденційною інформацією, та не передаються третім особам або стороннім організаціям. Персональні дані кожного Відвідувача, використовуються внутрішньо комплексом «Алігатор» лише з ціллю надання послуг саме тим особам, які їх придбали, а також з ціллю інформування клієнта щодо його абонементу.

2.7. Абонементом може користуватися лише персонально Відвідувач на чиє ім’я було початково придбано та оформлено абонемент. Користування одним абонементом для декількох Відвідувачів є не можливим та суперечить правилам персоналізації та правилам фітнес-центру комплексу «Алігатор».
2.8. Кожен абонемент відповідно до тарифів, має ряд послуг, якими може користуватися Відвідувач, а також має встановлений час перебування у фітнес-центрі комплексу «Алігатор».
2.9. Після оплати абонемента (або разового тренування) Відвідувач отримує на центральній рецепції електронний браслет, який є пропуском через турнікет, ключем від персональної шафки, а також платіжним засобом за додаткові послуги та товари (див.п.2.15.). на акватериторії. Вся інформація про спожиті на акватериторії товари і послуги накопичується в електронному вигляді на браслеті.
2.10. Електронний браслет являється власністю комплексу «Алігатор», має матеріальну цінність і при виході з акватериторії через турнікет має бути повернутий в касу. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого електронного браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу комплексу.
- У випадку втрати або пошкодження електронного браслету його власник повинен відшкодувати вартість браслету (ціна вказана на касі). Під пошкодженням браслета розуміється будь-яка дія або бездіяльність Відвідувача, в результаті якого браслет втратив свої експлуатаційні властивості і не може бути використаний в подальшому за призначенням. Розрив ремінця браслета, вважається пошкодженням браслета.
- УВАГА! Зауваження відвідувачів щодо справності та цілісності браслета приймаються лише у момент видачі його у касах аквапарку. Якщо відвідувач перетнув за допомогою браслета турнікет – це означає, що він отримав у касира справний та неушкоджений браслет. Забороняється виносити електронний браслет за межі акватериторії.

2.11. Час перебування у фітнес-центрі нараховується від моменту отримання браслету та проходу через турнікет до моменту здачі браслету на касі і зворотного проходу через турнікет. Весь сумарний час фіксується на браслеті.
2.12. Відвідувач зобов'язаний самостійно контролювати час свого перебування на території фітнес-центру. Адміністрація не несе відповідальності за перебування Відвідувача в фітнес-центрі, понад бажаного їм періоду часу. При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться. При перевищенні ліміту оплаченого часу, Відвідувач зобов’язаний додатково оплатити за кожну над лімітну хвилину згідно тарифів.
2.13. Відвідувач має право перебувати у фітнес-центрі тільки у встановлені години роботи відповідно до оплаченого абонементу (або разового тренування). Графік роботи фітнес-центру розташований на сайті www.alligator.te.ua та на інформаційних стійках. Адміністрація залишає за собою право оголошувати протягом року неробочі святкові та санітарні дні. Інформація про припинення роботи фітнес-центру, про зміну в розкладі оголошується заздалегідь на інформаційних стендах та на сайті.
2.14. Переодягання, прийняття душу та сушка волосся входить в загальний час перебування в фітнес-центрі (додаткові 20 хв, див. п.2.1). До закінчення часу роботи Аквапарку, Відвідувач зобов'язаний покинути акватериторію (за 30 хвилин до граничного часу перебування в Аквапарку), попрямувати в роздягальню, після чого виконати вимоги п. 2.7 цих Правил та залишити будівлю комплексу «Алігатор».
2.15. Кожен Відвідувач, окремо від абонемента (або разового тренування), згідно встановлених тарифів, оплачує користування послугами «SPA-зони» (Хаммам, ІЧ-сауна, масажі) та товарів в Аквабарі (далі – додаткові послуги та товари). Гроші для придбання додаткових послуг та товарів, наперед вносяться на електронний браслет у касах Аквапарку, як депозит. Розрахунок за кожну конкретну послугу відбувається через електронний браслет на певній точці. Не використані кошти з браслету повертаються Відвідувачу, на касі, після зворотного виходу через турнікет аквапарку.
2.16. Закінченням відвідування та надання послуг фітнес-центру вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку з обов’язковим звільненням шафи в роздягальні, здачею браслету в касі і оплатою понад лімітних хвилин / штрафів, якщо такі були зафіксовані.
2.17. Якщо Клієнт з будь-яких причин втратить можливість назавжди продовжувати заняття у фітнес-центрі, його Клубна картка з діючим абонементом може бути переоформлена на весь залишок строку її дії на іншу особу, при умові якщо даний клієнт відповідає віку та іншим характеристикам первинного абонементу. Клубна картка не може бути переоформлена більше 1 (одного) разу, а також не може бути переоформлена на особу, яка вже є або була Клієнтом фітнес-центру. Якщо до завершення строку дії персонального абонементу залишається менше тижня (7 календарних днів), така Клубна картка Клієнта переоформленню не підлягає ні за яких умов.
2.18. Укладаючи Договір, Клієнт усвідомлює, що жодна з причин пов’язаних з його особистим життям, зокрема, але не виключно, вагітність, або хвороба (що підтверджується довідкою з лікарні), не є підставою для зміни строку дії абонементу, його дострокового припинення або перенесення дати закінчення строку, у тому числі не є підставою для повернення грошових коштів (повністю або частково) сплачених Клієнтом за публічним договором – придбання абонементу.
2.19. Неактивованим придбаний абонемент може залишатися до 6 місяців. Після він автоматично вважається завершеним. Не підлягає відновленню або поверненню. 

3. Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»
3.1. Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
3.2. Неповнолітні діти до 15 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції кікбоксингу та групового/індивідуального плавання, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
3.3. Неповнолітні діти від 16 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги також тільки з повнолітньою супроводжуючою особою або після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди.

4. Порядок проведення групових занять:
4.1. групові заняття проводяться виключно за розкладом;
4.2. запізнення на групове заняття не являється приводом для зміни розкладу чи формату заняття;
4.3. Інструктор на власний розсуд, дбаючи виключно про життя та здоров'я Клієнта, може надати аргументовану відмову Клієнту у відвідуванні групових занять, в тому числі, але не виключно, у випадку, якщо відвідування групових занять може негативно вплинути на перебіг вагітності Клієнта;
4.4. забороняється використання мобільних телефонів під час групових занять;
4.5. доріжка для плавання, на котрій відбувається групове чи індивідуальне заняття, призначена лише для осіб, які згідно розкладу та вікової категорії приймають участь у таких групових заняттях;
4.6. розклад групових занять та їх кількість складається на період до 1 (одного) місяця та може змінюватись на розсуд комплексу з врахуванням побажань відвідувачів;
4.7. адміністрація комплексу має право вносити зміни в розклад групових занять, в тому числі, але не виключно, змінювати час та кількість занять, а також замінювати інструктора, котрий проводить групові заняття згідно з розкладом. Зі змінами розкладу групових програм Клієнт може ознайомитись на офіційному сайті www.alligator.te.ua та/або в точках продажу абонементів;
4.8. після завершення заняття відвідувачі Клубу повинні зібрати використовуване ними знаряддя та скласти в відведене для цього місце;
4.9. відвідувачі комплексу несуть матеріальну відповідальність за втрату або пошкодження майна комплексу «Алігатор»;

5. Правила поведінки Клієнта на тренувальних територіях фітнес-центру комплексу «Алігатор»
5.1. Вхід на територію для тренувань можливий лише в закритому спортивному змінному одязі та закритому спортивному взутті. Під час тренувань верхня частина тіла має бути закрита елементом одягу. Заборонено
5.2. Користування мобільними телефонами під час групових занять та засобами парфумерії з різкими та/або стійкими запахами на тренувальних територіях заборонені.
5.3. Після тренування Клієнт зобов’язаний прибрати штанги, гантелі та інше незакріплене обладнання та спорядження, які він використовував у процесі отримання Послуг.
5.4. Вправи з вільною вагою виконуються виключно з Партнером фітнес-центру або партнером Клієнта.
5.5. При виборі будь-яких групових занять Клієнт повинен керуватись рівнем власної підготовки. Необхідні пояснення можна отримати у персоналу комплексу.
5.6. Відвідування комплексу «Алігатор» Клієнтом можливо тільки за умови відсутності у Клієнта заборгованості перед комплексом, в інакшому випадку адміністрація має право обмежити Клієнту доступ на територію комплексу та до деяких Послуг до моменту погашення Клієнтом такої заборгованості.