Body Fit (силовий фітнес)

Вт, Чт 18:20
Сб 16:00
Що таке Body Fit?

 
Body Fit - це багатофункціональне тренування для жінок, який включає в себе цілу низку різноманітних вправ для комплексного тренування всіх частин тіла.
 
Ми розуміємо, як часом складно зайнятися своїм тілом! А вже тим більше самостійно скласти дійсно дієву систему тренувань. ☝Унікальність представленої програми в тому, що за 3 години на тиждень Ви отримаєте повноцінне фізичне навантаження на всі основні групи м'язів.

Особливості тренування

Кожен тренувальний тиждень різноманітний і має декілька основних програм, які по черзі комбінуються:

 1.  Інтенсивні тренування за методикою табата та HIIT тренування (High-Intensity Interval Training - високо-інтенсивні інтервальні тренування) - ці два види тренувань являють собою інтервальні кардіо тренування ,які складаються з мінливих періодів виконання інтенсивних рухів та вправ та коротких зупинок між цими вправами та підходами. Ці тренування спрямовані на інтенсивне спалювання жирів ,покращення роботи серцево-судинної та дихальної ситстеми , пришвидшення метаболізму ,покращення витривалості.
 2.  Аеробная програма - Під час аеробного роботи частішає пульс, дихання, вуглеводи і жири згоряють (окислюються) і забезпечують енергією працюючі м'язи. Аеробна робота надає хорошу дію на здоров'я і загальну фізичну форму. Видимі поліпшення дуже важливі, але ще більш важливі позитивні зрушення відбуваються всередині нас. Поліпшується робота серцево-судинної системи, прискорюється метаболізм, все це допомагає нам зробити ще один крок в сторону відмінної фізичної форми.
 3.  Fitball & step aerobics - виконання вправ різного силового навантаження з використанням фітболів та степлатформ. Дані види тренувань спрямовані на корекцію фігури, роботу над окремими частинами тіла, зміцнення м`язів ,приведення тіла в тонус , розвиток координації.
 4.  Пілатес - Унікальна система вправ направлена на зміцнення глибоких м'язів і організму, покращення постави, підвищення мобільності хребта. Система Pilates сприяє покращенню контролю над своїм тілом, розвитку координації балансу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Головні «об'єкти» методу PILATES – глибоко лежачі м'язи-стабілізатори, що дозволяють легко утримувати тіло в будь-якому положенні і уміло контролювати їх основні функції. Вправи, виконуються при постійному контролі положення свого тіла в просторі. Ви зможете поліпшити гнучкість, рухливість в суглобах, м'язовий баланс і підвищити тонус організму в цілому.
 5.  Стретчінг - окрема увага на тренуваннях приділяється стретчингу - виконання вправ на розтягування. Спрямоване на покращення гнучкості,покращення кровообігу, зняття напруження у м*язах та зняття психічного навантаження.
 6.  Body strong (силове навантаження) - програма силової аеробіки, з використанням спеціального тренувального обладнання та інвентарю, а також з виконанням вправ на подолання власної ваги. Body strong заняття будуються за принципом комплексного розвитку тіла: всіх м'язів і м'язів - без винятку.

Грамотне поєднання тренувань в програмі Body Fit  - Це спосіб розвинути у Вас гнучкість, баланс, силу. витривалість, спритність і знизити зайву вагу. А поєднання навантажень середньої і високої інтенсивності підходить для будь-якого рівня підготовленості!

Body Fit в фітнес-центрі "Алігатор" (Тернопіль)

 1. тренування проходить в просторому груповому залі
 2. графік тренування: вівторок \ четвер о 18:20, субота 16:00
 3. загальна тривалість одного заняття згідно абонементу - 2 години 20 хвилин, з них:

 • 1 година - Body Fit з тренером
 • 1 година - самостійного вільного плавання на території басейну
 • 20 хвилин - час переодягання (на тренування та після нього)


Кожен абонемент розпочинає дію з дня першого заняття і включає відповідну кількість заморозок: 

 • 1міс. - 1 (1раз до 7 днів)
 • 3міс. - 2 (2 рази до 7 днів)
 


alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua
alligator.te.ua